X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) II LDJM: Kuźnia ogrywa Lechię

W ostatnim meczu przed własną publicznością w tym sezonie niebiesko-żółto-czarni wygrali z Lechią Dzierżoniów w meczu II Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

© Paweł Sasiela

Kuźnia Jawor - Lechia Dzierżoniów 2:1 (0:0)

Bramki dla Kuźni: Kuc (58), Ociepka (65)

Sędziował: Paweł Gurban (Delegatura Legnica) 

Kuźnia: A. Nkwamu - Stawiarski (60. Plecety), Olanin, Pastuła, K. Nkwmau, Ociepka, Szałach (41. Bonielewicz), Grzejszczak, Tymofiejczyk,  Kuc, Żądło; trener Dariusz Szeliga
 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.