Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

(FOTO) Historia malowana muzyką i kolorem

W Zespole Szkół w Jaworze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego przy Jaworskim Stowarzyszeniu Rozwoju Kultury.

© Paweł Sasiela

Wydarzenie odbywało się z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w ramach projektu „Historia malowana muzyką i kolorem”. Koncert nie był jedynym punktem programu, bowiem poza nim nagrodzono uczestników konkursów plastycznego i historycznego.

 

Wyniki konkursu plastycznego:

kategoria 7-9 lat: 

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: 
Zuzanna Bigus (Szkoła Podstawowa w Snowidzy)
Maja Zasiadły (Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze)

wyróżnienie:
Maja Szałęga (Szkoła Podstawowa w Snowidzy)


kategoria 10-13 lat:

I miejsce: 
Norbert Spychaj (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie:
Olena Pyznar (Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze)


kategoria 14 lat i więcej:

I miejsce: 
Kornelia Wiącek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

II miejsce: 
Wiktoria Januszek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach)

III miejsce: nie przyznano

 

Jury w składzie Renata Kostulska (przewodnicząca), Janina Duszeńko, Natalia Sałocha oraz Jolanta Trawnik dokonało oceny prac, biorąc pod uwagę dobór treści do tematu, estetykę wykonania, ogólny wyraz artystyczny i samodzielność wykonania pracy.

Podsumowaniem konkursu było wydanie śpiewnika z wybranymi przez jury pracami oraz tekstami pieśni, notą historyczną i nutami na ukulele. Wszystkie dzieci, których prace zostały wydrukowane otrzymały dyplomy i śpiewniki. Najlepszym w danych kategoriach wręczono także nagrody rzeczowe.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.