Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

(FOTO) Harcersko-rodzinny spływ pontonowy

Za nami czwarty harcersko-rodzinny spływ pontonowy organizowany przez Jaworski Harcerski Klub Żeglarski WIDMO.

© materiał prasowy

Uczestniczyło w nim blisko 50 osób, w tym dzieci, młodzież oraz rodzice, którzy pełnili rolę opiekunów i sterników na pontonach. Tym razem wyjazd połączono z grą w Folwarku Szyfrów, gdzie uczestnicy w podziale na zespoły rozwiązywali zagadki, próbując wydostać się z pokoju tajemnic. 

Mrożące krew w żyłach zadania, mroczne i ciekawe historie Dolnego Śląska w 6 niezwykłych pokojach, czekały, aż ktoś rozwikła ich mistyczne sekrety, otwierając drzwi i sięgając po wygraną. A zadania nie należały do najprostszych. Podczas wyjazdu wszyscy świetnie się bawili, tym bardziej że pogoda w pełni tego dnia dopisała uczestnikom. 

Koordynator wyjazdu i jednocześnie społeczny instruktor Klubu Żeglarskiego - Krzysztof Kowalczyk, za naszym pośrednictwem dziękuje wszystkim uczestnikom za miłą i pełną zaangażowania zabawę i już dziś wspólnie zaprasza na V Harcerskie Święto Latawca, które odbędzie 23 września 2018 r. (niedziela), przy Os. Słowiańskim w Jaworze.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Bosman
Bosman12 września 2018 o 21:21
Ahoj młodzi wioślarze :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.