Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Groźny wypadek w okolicach Małuszowa

W dniu 11 kwietnia około godz. 16:30 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 3 w okolicach Małuszowa.

© OSP Małuszów

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor i JRG Legnica oraz zastęp z OSP Małuszów. Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody dostawcze, samochód osobowy oraz ciągnik siodłowy z naczepą. Ciągnik z naczepą znajdował się poza jezdnią, a przewożony ładunek rozsypał się wokół pojazdu.

Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali kierowcy ciężarówki i samochodu osobowego. Pomocy medycznej udzielili im strażacy z OSP Małuszów i ratownicy z Zespołu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Poszkodowani zostali zabrania do szpitala.

Dodatkowo strażacy odłączyli źródła napięcia w uszkodzonych pojazdach. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej zakończyły się przed godz. 19.
Przyczyny tego zdarzenia ustala jaworska Policja.

kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.