X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Groźny wypadek w Małuszowie

W niedzielę, 17 czerwca ok. godz. 13:10 w Małuszowie, na wysokości stacji paliw doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla.

© OSP Małuszów

Motocyklem podróżowały dwie osoby, które najbardziej ucierpiały w zderzeniu. Do jednego z poszkodowanych wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Nasze zadania polegały na zabezpieczeniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - relacjonują strażacy z OSP Jawor.

Siły i środki na miejscu:
JRG Jawor
OSP KSRG Małuszów
OSP KSRG Jawor
Pogotowie Ratunkowe
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Policja

Policja bada przyczyny tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.