Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

(FOTO) Górnik nieznacznie lepszy od Kuźni

Zespoły młodzików Kuźni Jawor i Górnika Złotoryja w ramach letnich treningów rozegrały przy ul. Parkowej w Jaworze mecz towarzyski.

© Paweł Sasiela

Po pierwszej połowie, w której lepsi okazali się jaworzanie, przyjezdni mocniej zabrali się do pracy po przerwie. Dobrze w bramce spisywał się także golkiper Górnika, który w końcówce meczu obronił rzut karny oraz dobitkę. Obaj trenerzy w trakcie gry przetestowali po dwa składy.

 

Kuźnia Jawor - Górnik Złotoryja 3:4 (3:1)

 

Fot. Paweł Sasiela, Jan Sasiela

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.