Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Gminne Zawody Pożarnicze w Marcinowicach

Dnia 11 maja br. w Marcinowicach odbyły się Gminne Zawody Pożarnicze. 

© OSP Mściwojów

Obchody zostały rozpoczęte uroczystą mszą św. w intencji strażaków. Po mszy strażacy udali się na świetlicę wiejską. Zostało przeprowadzone szkolenie KPP.

Po zakończonych obchodach na świetlicy druhowie udali się korowodem na miejscowe boisko gdzie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze.

W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zawody były wyrównane jak nigdy i trzy drużyny zajęły ex aequo pierwsze miejsce:
I miejsce - MDP Mściwojów
I miejsce - MDP Marcinowice 
I miejsce - MDP Grzegorzów 

W kategorii dorosłej OSP Mściwojów zajęła pierwsze miejsce i zapewniła sobie prawo startu w Powiatowych Zawodach Strażackich, które odbędą się 23 czerwca w Granowicach.
I miejsce - OSP Mściwojów
II miejsce - OSP Marcinowice

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autor
Autor13 maja o 21:40
A gdzie OSP Targoszyn? 
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.