Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Gmina Mściwojów: Pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę

Podczas pierwszej w 2018 roku sesji Rady Gminy Mściwojów, po wielu latach pracy na rzecz lokalnej społeczności, na zasłużoną emeryturę odeszły dwie pracownice Urzędu Gminy Mściwojów.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Podczas pierwszej w 2018 roku sesji Rady Gminy Mściwojów, wśród podjętych uchwał w zakresie zmian budżetu gminy, zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Mściwojów na lata 2018-2028, jak również udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Jaworskiego w zakresie przebudowy chodnika przy drodze powiatowej nr 2184 i 2188 w miejscowości Snowidza, miało miejsce inne szczególne wydarzenie. W tym bowiem dniu po wielu latach pracy na rzecz lokalnej społeczności, na zasłużoną emeryturę odeszły dwie pracownice naszego urzędu.

Ten moment stał się chwilą podziękowań, wspomnień i pochwał dla Pani Barbary Fijałkowskiej i Pani Grażyny Warszawa, które z naszą gminą jak również z samym urzędem gminy związały większą część swego życia, wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem władze gminy.

Pani Basia w tutejszym urzędzie pracowała od 15 marca 1975 roku, a od grudnia 1990 roku, nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, pełniła funkcję Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Prowadziła również sprawy związane z ochroną pożarową, za co przyjęła oficjalne podziękowania od przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Mściwojowie.

Pani Grażyna przepracowała w Urzędzie Gminy w Mściwojowie ponad 42 lata, tj. od 16 lipca 1975 roku. W ostatnich latach piastowała stanowisko ds. samorządowych, zdrowia i sportu. Przez szereg lat prowadziła sprawy związane m.in. z obsługą Rady Gminy oraz zadania związane z wyborami.

Podziękowania na ręce obu Pań wraz z indywidualnymi życzeniami za oddanie i trud włożony w pracę na rzecz lokalnej społeczności złożyli w imieniu radnych Przewodnicząca Rady Gminy Gabriela Męczyńska, a w imieniu mieszkańców i pracowników Wójt Mariusz Foryś. Były również życzenia od strażaków oraz sołtysów. Obu Paniom życzymy raz jeszcze długiej i spokojnej emerytury w zdrowiu i w spokoju.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.