Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Folklorystycznie w Lipie

Za nami VII Przegląd Zespołów Folklorystycznych "Przycupnij w Lipie pod lipą".

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Na scenie zaprezentowali się Pogórzanie działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach, Kukułeczki z Pogwizdowa, Klub Twórców Poezji Iskierka działający przy Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, zespół "Kowarskie wrzosy" działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach, Mysłowianki działające przy Kole Gospodyń Wiejskich, zespół ludowo-folklorystyczny "Echo" oraz Lipowianie, którzy wystąpili na otwarcie i zakończenie imprezy. 

Po występach wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Rozlosowano też nagrody w loterii. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.