Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO, FILM) Nagrodzono najciekawsze szopki bożonarodzeniowe

Dziś w Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyło się podsumowanie 15. edycji konkursu pn. „Najciekawsza Szopka Bożonarodzeniowa”.

Konkurs został zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Jaworze, przy współpracy z Muzeum Regionalnym w Jaworze, Powiatowym Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Jaworze i Starostwem Powiatowym w Jaworze. Finał konkursu artystycznie oprawiła młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolka I w Jaworze, pod kierunkiem p. Renaty Aleksiuk, a także pokaz karate. Więcej informacji w materiale filmowym. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Alicja
Alicja17 grudnia 2017 o 21:49
piękne te szopki
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.