Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO, FILM) CCC Tour-Grody Piastowskie: Szymon Sajnok wygrał prolog

Zwycięstwem Szymona Sajnoka (CCC Sprandi Polkowice) zakończyło się kryterium o Złotego Lwa Legnicy, otwierające wyścig CCC Tour – Grody Piastowskie.

Grody rozpoczynały się legnicką kryterką. Tym razem jednak rywalizacja miała miejsce na rynku i wokół miejskiej katedry. Czwartkowa runda liczyła zaledwie 700 metrów. Peleton został podzielony na 4 grupy eliminacyjne, z których po 3 zawodników awansowało do finałowego eliminatora. Miało to zapewnić zawodnikom większe bezpieczeństwo. Po zwycięstwo i koszulkę lidera sięgnął Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice). Podium uzupełnili Maciej Paterski (Wibatech – Merx) oraz Lukas Ruegg (Voralberg Santic). 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.