Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Festyn św. Krzysztofa w Myślinowie

W niedzielę w Myślinowie odbywa się festyn św. Krzysztofa.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Po Mszy Świętej ks. Marek Lach, proboszcz parafii pw. św. Marcina w Pomocnem, poświęcił pojazdy przybyłych na uroczystość. Następnie na scenie zaprezentowały się Rusałki oraz Kabaret Żmije. 

- Świętego Krzysztofa przede wszystkim utożsamiamy z kierowcami, z tym wszystkim co jest symbolem rzeczywistości, w której żyjemy - ciągłego pośpiechu, ciągłego podróżowania i przemieszczania i co za tym idzie, ciągłego zagrożenia bezpieczeństwa. Ta kwestia bezpieczeństwa jest niezwykle ważna w ruchu drogowym. Poruszając się, wsiadając do samochodu, wspominamy św. Krzysztofa, myślimy o tym, żeby bezpiecznie dojechać. Bardzo się cieszę, że w Myślinowie od wielu lat organizowany jest festyn, w którym św. Krzysztof jest postacią najważniejszą i który bez wątpienia w nas wszytkich wywołuje refleksję nad bezpieczeństwem, nad tą ważną dziedziną naszego życia - mówił wójt Mirosław Brzozowski, oficjalnie otwierając festyn.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.