Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Festyn Parafialny w Snowidzy

W niedzielę, 25 czerwca już po raz dziewiąty odbył się festyn parafialny zorganizowany przez parafię pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Snowidzy.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, oferując ciekawy program, atrakcyjny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na najmłodszych czekało dmuchane miasteczko oraz animatorzy zachęcający do zabaw. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody. Stoiska przygotowane przez gospodynie ze Snowidzy, jak zawsze kusiły domowymi specjałami.

Głównymi atrakcjami były oczywiście występy. Na scenie wystąpili m.in. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Snowidzy, Roksana Koch i Karolina Majoch ze Snowidzy, zespół „Cicha woda” z Udanina, ks. Grzegorz Pawlak oraz kabaret „Żmije” z Męcinki.

Imprezę poprzedził turniej piłki nożnej Old Boys o Puchar Proboszcza. W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny. Główną nagrodę oraz beczkę piwa wygrała drużyna z Jawora. Drugie miejsce zajęła Męcinka, trzecie Snowidza, a czwarte Strzegom.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.