Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Dzień Zwycięstwa w PCKZiU

W tym tak ważnym i wartym upamiętnienia dniu, jakim jest 73. rocznica zakończenia II wojny światowej, uczniowie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze zorganizowali apel oddając cześć poległym bohaterom.

© materiał prasowy

8 maja 1945 roku zakończyła się w Europie II wojna światowa, która pochłonęła miliony ofiar i spowodowała ogromne spustoszenie w wielu krajach na całym świecie. W związku z 73 rocznicą kapitulacji III Rzeszy i zakończeniem działań wojennych w Europie odbył się w szkole uroczysty apel.

Uczniowie klasy 1 D pod kierunkiem wychowawczyni pani Izabeli Walusiak-Zdunek zaprezentowali montaż słowno-muzyczny poświęcony pamięci ofiar tej wojny. Uczniowie przedstawili wybrane utwory poetyckie i pieśni dotyczące tego okresu.

Występom towarzyszyła prezentacja multimedialna zawierająca najważniejsze wydarzenia drugiej wojny światowej, a także fotografie Ostródy z 1945 roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.