Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Sybiraka w Bolkowie

W sobotę, 16 września br. pod „Pomnikiem Sybiraka” w Bolkowie odbyły się uroczystości Światowego Dnia Sybiraka.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

Od 1991 r. 17 września w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka.

W tym roku uroczystości w Bolkowie, mimo nie sprzyjającej aury, odbyły się w sobotę 16.09., o godz. 17.00 pod „Pomnikiem Sybiraka”. Gospodarzem uroczystości był Stanisław Tomaszek Prezes Związku Sybiraków Koło Bolków.

Podczas spotkania zostały przedstawione tragiczne losy zesłanych na Sybir. W hołdzie pamięci poległych pod pomnik złożono kwiaty i wysłuchano hymnu „Sybiraków”. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.