Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Dzień Sołtysa w Gminie Wądroże Wielkie

W dniu 16 marca 2018 r. w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie z sołtysami i radami sołeckimi z okazji Dnia Sołtysa.

© Gmina Wądroże Wielkie

Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka podziękowała Sołtysom za trud włożony w pracę wykonywaną na rzecz swoich sołectw i całej Gminy oraz życzyła wielu sukcesów w wykonywaniu trudnej działalności społecznej.

Przed spotkaniem wszyscy udali się do Kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Wądrożu Wielkim na mszę świętą odprawioną przez ks. Proboszcza Mirosława Wątrucha w intencji Sołtysów Gminy Wądroże Wielkie.

Łukasz Nowicki
St. Spec. ds. informatyki i promocji gminy

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

turysta
turysta24 marca o 20:43
Nie muszą nic robić, wybory idą.
Lubię to! 0
jezdziec
jezdziec19 marca o 20:34
co takiego zrobili ci sołtysi dla swoich wsi, chciał bym wiedzieć. czytam gaety i cisza, jeżdże po gminie i niewiele widać, oprócz kłótni o pieniadze z gminy, które są nie tak wydawane. na jakieś głupie wiaty, gdzie nikt nie może siedzieć, jak sołtys nie wie.
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.