Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Sołtysa w Gminie Mściwojów

W dniu 11 marca br. w sali narad Urzędu Gminy Mściwojów zorganizowane zostało uroczyste spotkanie z okazji Dnia Sołtysa.

© Gmina Mściwojów

Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz Przewodniczący Rady Gminy Mściwojów Tomasz Siczek spotkali się z tej okazji z sołtysami z terenu Gminy Mściwojów w sali narad Urzędu Gminy.

Na początku spotkania Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym złożyli sołtysom najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz niesłabnącego zapału i zaangażowania do dalszej pracy.

Nie zabrakło również podziękowań za dotychczasową pracę, za wszelką aktywność, której efektem jest wiele przedsięwzięć oraz imprez tematycznych organizowanych na terenie Gminy.

Sołtysi otrzymali z rąk Wójta i Przewodniczącego drobne upominki – zestawy piśmiennicze. Oczywiście, jak co roku nie mogło zabraknąć słodkiego tortu i ciepłej kawy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.