Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FOTO) Dzień Rodziny w Wądrożu Wielkim

Plecenie wianków, rodzinne zmagania sportowe, rękodzielnicze warsztaty artystyczne, konkursy i zabawy dla dzieci. To wszystko, ale nie tylko czekało na uczestników Dnia Rodziny w Wądrożu Wielkim.

© Paweł Sasiela

W kulminacyjnym momencie imprezy rozstrzygnięto loterię fantową, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody. Dodatkową, choć nieplanowaną atrakcją były błyski i widziane z oddali pioruny, bowiem tuż przed końcem zanosiło się już na burzę. Na szczęście wszystko udało się zakończyć w bez większego deszczu. 

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

autor
autor10 czerwca o 22:13
Księdzu Tomku życzyć należy by na własnej skórze doświadczyl życia w rodzinie ... i sam pokazał jak życ w zgodzie z głoszonymi prawdami, w zgodzie z własnym sumieniem i w zgodzie z innymi :)
Lubię to! 2
ks. Tomasz
ks. Tomaszautor11 czerwca o 11:25
Dzięki
Lubię to! 0
Ks. Tomasz
Ks. Tomaszautor11 czerwca o 12:38
Dzięki
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.