Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego to święto wszystkich osób, które działają w obszarze pomocy społecznej. Z tej okazji odbyło się spotkanie okolicznościowe z pracownikami służb społecznych z terenu powiatu.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W tym roku Dzień Pracownika Socjalnego obchodzono w sposób szczególny. Po raz pierwszy kadra Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze oraz placówek zrzeszonych w PCPR, jak również pracownicy Domów Pomocy Społecznej w powiecie spotkali się w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze by uroczyście świętować swój dzień. Była to doskonała okazja do podziękowania i wyróżnienia tych, którzy angażują się w pomoc drugiemu człowiekowi. Kwiaty oraz listy gratulacyjne wyróżnionym pracownikom wręczyli starosta jaworski Stanisław Laskowski, członkowie Zarządu Powiatu - Stanisław Witek i Piotr Pieniążek, a także Izabela Aniołek dyrektor PCPR w Jaworze i Irena Stolarczyk dyrektor DPS Jawor.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.