Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień otwarty w jaworskim liceum

I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Bolka I w Jaworze otworzyło swoje drzwi przed uczniami gimnazjów i szkół podstawowych, którzy mają przed sobą wybór dalszej ścieżki edukacyjnej.

© Paweł Sasiela

- W I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworze mamy Dzień Otwarty. Zaprosiliśmy zarówno uczniów gimnazjów, jak i szkół podstawowych, żeby pokazać szkołę i pokazać, dlaczego warto do nas przyjść. Prezentowaliśmy osiągnięcia szkoły, zarówno w olimpiadach i konkursach, jak i egzaminach maturalnych. Przedstawiliśmy kadrę nauczycielską z wysokimi kwalifikacjami oraz uczniów osiągających sukcesy w olimpiadach i konkursach, którzy mimo, że nie przystąpili jeszcze do matury, już mają ją zdaną. Duże zaangażowanie wykazała młodzież. Samorząd Uczniowski przygotował zarówno cykl zajęć dla przyszłych absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych, jak i wycieczkę po szkole. Jest z nami nasz absolwent Grzegorz Machura, który chciał być z nami i pokazuje doświadczenia z zakresu fizyki, ponieważ jest pasjonatem nauki. Był z nami także nasz absolwent - student Wojskowej Akademii Technicznej Kacper Trzyna, który też chciał być z nami. Jest na drugim roku i przyjechał, żeby powiedzieć młodzieży dlaczego warto przyjść do naszego liceum. Myślę, że warto i sam fakt, iż absolwenci wracają pokazuje - do tej szkoły warto przyjść - mówił Mieczysław Michalski, dyrektor I LO im. Księcia Bolka I w Jaworze.

Tego dnia szkołę odwiedzili także studenci Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej, z którą jaworska placówka współpracuje, m.in. prezentując hulajnogę elektryczną.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.