Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Odnowy Wsi w Wądrożu Wielkim

W świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim odbył się Dzień Odnowy Wsi, podczas którego swoje zeszłoroczne osiągnięcia zaprezentowały sołectwa oraz placówki gminne.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Każda z Grup Odnowy Wsi otrzymała upominek. Uhonorowano również reprezentantki Gminy Wądroże Wielkie, które odniosły sukces w wyborach Miss Kół Gospodyń Wiejskich. Na zakończenie wystąpił zespół folklorystyczny "Cichowodzianie".

- Chciałabym podziękować za kolejny rok ciężkiej pracy. Nie umiem wyrazić tego słowami, bo tak naprawdę to co robicie jest wielką sztuką. Robicie to z pasją, zaangażowaniem. Myślę, że ten program w naszej gminie odniósł już wielki sukces przez te dziewięć lat, dlatego, że jesteście mistrzami w tym co robicie. Życzę sobie i państwu kolejnych edycji tego święta i życzę, by nigdy nie zgasł w państwu ten zapał, który macie do pracy społecznej, bo jesteście naprawdę wyjątkowi - mówiła wójt Elżbieta Jedlecka.

Reklama

Komentarze (21)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Przemek  Pustelnik
Przemek Pustelnik 9 kwietnia o 12:39
Do Obserwatorka.Droga Pani,milo mi,ze nazywa mnie Pani "madrym dzialaczem sportowym".Rozmija się Pani mocno z prawdą w swoim komentarzu piszaąc,że przyczyniłem się do tego aby odebrać pieniądze Cichowadzianom.Pewno nie byłaś na zebraniu,gdybyś była,wiedziałabyś,że byłem jedną z kilku osób które głośno i stanowczo protestowały przeciw ingerencji we wcześniej ustalony podział środków.Syczenie i plucie jadem z Twojej strony wobec mojej osoby jest co najmniej niesprawiedliwe,zeby nie powiedzieć żałosne.Na przyszłość,jeśli masz odwagę kogoś krytykować,miej jej na tyle,aby się pod tym podpisać z imienia i nazwiska
Lubię to! 0
obserwatorka
obserwatorkaPrzemek Pustelnik 24 kwietnia o 19:10
przecież nie krytykowałam personalnie PAna PAnie działaczu, tylko działania pewnych osób. nikt personalnie do pana nic nie ma, więc po co ten załosny ton i sugerowanie syczenia i plucia, czytanie pana zawodzi, może trochę luzu....konkretnie napisałam to: "Szkoda tylko, że Rada Sołecka na czele z mądrym działaczem sportowym nie pomogła "....- czy tu jest obrażanie PAna???? a jeżeli chodzi o zdanie- kto blizej góry..... to dotyczyło PAna? chyba, że PAn tak uwża i to Pan jest bliżej góry to szacun i teraz zrozumiałe było by PAna oburzenie. Uderz w stół a nożyce się odezwą . ech........
Lubię to! 0
widz
widz6 lutego o 17:41
a Budziszów to na pół podzielony? aż dwie prezentacje, dziwne, dziwne. Każdy sobie rzepkę skrobie. Brak współpracy, czyżby podziały polityczne?
Lubię to! 1
obserwatorka
obserwatorkawidz9 marca o 20:53
a o podziale w budziszowie to już głośno w województwie, zbiórkę organizują dla pewnego grona osób, oj nieladnie tak wieś podzielić. Prawda jest jedna, kasa i władza dzieli ludzi, tylko zawsze myślałam, że bycie sołtysem to funkcja, ktorej głównym celem jest dbanie o całą wieś i jednoczenie ludzi a nie podsycanie sporów, widać nie wszyscy to maja, a szkoda, bo zapowiadała się dobra sołtyska, a wyszło jak zawsze. Szkoda tylko, że Rada Sołecka na czele z mądrym działaczem sportowym nie pomogła . no cóż, kto blizej góry, ten ma a inni nie chcą sie narażać. nieładnie, nieładnie Pieniądze skłóciły ludzi
Lubię to! 2
były
byłyobserwatorka13 marca o 09:46
Budziszów zawsze był podzielony, czy była kasa czy nie - bloki to jedno ; wieś to drugie.Teraz wchodzi do gry polityka i wcale nie chodzi tu o sołtyskę, to inny poziom, polityka żywi się sporami i podziałami. Ten mądry działacz sportowy, nie odzywa się bo sam ma za uszami nie jedno, taki z niego mądrala, ha ha,
Lubię to! 1
mistrz
mistrzobserwatorka14 marca o 09:43
oj prawdę napisałeś-aś. totalny podział i walka o wpływy, a działacze - sołtyska i sportoweic - tylko to zaogniają
Lubię to! 1
Przemek Pustelnik
Przemek Pustelnikobserwatorka9 kwietnia o 11:25
Do Obserwatorka.Droga Pani,miło mi,że nazywasz mnie " mądrym działaczem sportowym",ale miej odwagę podpisać się z imienia i nazwiska skoro masz odwagę,aby mnie krytykować.Jesteś przezabawna.Pewno nawet nie byłaś na zebraniu,gdybyś była obecna wiedziałabyś,że jako jeden z nielicznych głośno protestowałem ,aby nie odbierać pieniędzy Cichowodzianom.Jesli wyrażamy swoje zdanie na czyjś temat powinniśmy mieć choć tyle odwagi aby podpisać się pod tym z imienia i nazwiska.Syczenie i plucie jadem z Twojej strony wobec mnie jest żałosne.
Lubię to! 0
mieszkaniec
mieszkaniec30 stycznia o 08:03
Już odnowiono drogi na osiedlu w Wądrożu Wielki, proszę zobaczyć jak zostały zmarnowane pieniądze publiczne.. A ludzie jak jeździli po dziurach i błocie tak dalej jeżdżą. Ta pseudo droga to chyba ścieżka rowerowa, bo do Myśliborza ścieżka rowerowa jest lepiej zrobiona.
Lubię to! 2
Antek
Antekmieszkaniec31 stycznia o 21:09
A córce radnego z Mierczyc super drogę wójtowa zrobiła. I jeszcze do tego robiła to firma syna tego radnego. Ciekawe jaki był koszt tej inwestycji i ile zarobił syn tego radnego.Bo na stronie gminy brak informacji o przetargu. Mieszkańcy gminy chcieliby wiedzieć takie rzeczy. Bo wszyscy jednakowo płacą podatki. A ta droga zrobiona nawet na odcinku prywatnej działki, pod same drzwi domu córki radnego. Jeszcze do tego jest to droga tylko do jednego domu. A ludzie na osiedlu nich dalej jeżdżą po dziurach i błocie
Lubię to! 1
były
byłyAntek1 lutego o 13:51
Co prawda to prawda, sługusy zawsze mają lepiej, zaczynajc od nich poprzez r. powiatowego, po dyr. SP w WW.
Lubię to! 1
Lusi
Lusi29 stycznia o 20:07
Czyżby jakaś sztafeta wraz z burmistrzem. Jakiś pomór. W UG wymieniono w tej kadencji ok.14 urzędników. Do wymiany pozostało tylko jeszcze stanowiskio wojta i sekretarz. Ktoś chętny, wybory zapasem?
Lubię to! 4
do Zenek
do ZenekLusi30 stycznia o 08:48
czas najwyższy na zamiany w urzędzie, wreszcie człowiek idzie ze swoją sprawą i wszystko jest załatwione tak jak należy, a starzy pracownicy nauczyli się za czasów starych wójtów nieróbstwa i teraz narzekają. i druga rzecz - to nie są zwolnienia, tylko dla wielu zasłużona emerytura i baaardzo dobrze,czas na młodych , prężnych i chętnych do pracy
Lubię to! 4
Zenek
Zenek29 stycznia o 20:05
Jak ta wójt pięknie mówi, żeby to jeszcze szczere było. Ludwik ma rację. W urzędzie jak w obozie pracy. Niemieckie korzenie się odzywają, ale widocznie ludziom to pasuje. Drugiej kadencji życzę pani wójt. Pracownicy się ucieszą.
Lubię to! 2
Ludwik
Ludwik29 stycznia o 17:10
Z tą waszą wójt coś nie tak. Ona nie nadaje się kompletnie do tej funkcji. W Urzędzie Gminy jest ciągle jakaś panika,nerwowość. Pracownicy sprawiają wrażenie zastraszonych, mówią do człowieka szeptem, jak bym był jakimś intruzem. Ludzie się zwalniają, bo ponoć jedno wariactwo w tym urzędzie. Coś widać jest nie tak.
Lubię to! 5
.
.Ludwik30 stycznia o 07:42
No tak, teraz taka moda, jak ktoś każe pracować, wymaga u czeka na efekty, to zaraz zastrasza itd. Najlepiej jakby można było nie robić nic, ludzi traktować jak intruzów jak to w urzędach gminy bywa, wtedy byłoby Ok.
Lubię to! 2
były
były.31 stycznia o 12:59
... gdzie tak traktują jak intruzów?
Lubię to! 0
Ala
Ala28 stycznia o 06:54
Elżbieta Jedlecka - prawdziwa kobieta z klasą
Lubię to! 5
Ala2
Ala2Ala28 stycznia o 14:59
Hahahaha ..... żart ?
Lubię to! 4
Ala
AlaAla229 stycznia o 20:56
Nie, nie żart. Boli czy co? Zazdrość zżera? To zorganizuj marsz Czarnych Kiecek z upadłą gwiazdą na sztandarze :)
Lubię to! 1
Ala2
Ala2Ala28 stycznia o 15:01
Hahahaha.....żart?
Lubię to! 2
były
byłyAla31 stycznia o 12:57
kobieta, gdzie tam prawdziwa, w klasie mniej niż zero,
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.