Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Kobiet w Związku Emerytów

8 marca tradycyjnie w naszym kraju obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym dniu swoją uroczystość zorganizowały Panie z jaworskiego Związku Emerytów i Inwalidów.

© materiał prasowy

Na ich zaproszenie Starosta Jaworski Stanisław Laskowski wziął udział w tym miłym wydarzeniu. W imieniu Zarządu Powiatu Jaworskiego Starosta złożył wszystkim Paniom okolicznościowe życzenia, a także obdarował słodkimi upominkami. Słowa uznania wraz z bukietem kwiatów  Starosta złożył na ręce Pani Skarbnik Związku Jadwigi Kaczmarek.

Ze strony męskiej części Stowarzyszenia - Wiceprzewodniczący Zarządu Bolesław Sokołowski podziękował wszystkim Paniom za ich duży wkład w codzienną działalność na rzecz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Miłym akcentem uroczystości był występ dzieci z Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

autor
autor10 marca o 20:01
Tu Burmistrz ze swoimi aniołkami nie tańczył? dlaczego ???
Lubię to! 2
Ałtor redaktor
Ałtor redaktor9 marca o 21:40
Ileż to trzeba się nagimnastykować, żeby na zdjęciach nie było widać Bery :-) Śmiech na sali. Brawo pan "redaktor"!
Lubię to! 0
xyz
xyzAłtor redaktor13 marca o 18:59
Zdjęcia pochodzą ze Starostwa więc to do nich pretensje.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.