Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Kobiet w sołectwach Gminy Męcinka

W miniony weekend w sołectwach Stanisławów, Przybyłowice, Piotrowice, Chełmiec, Sichówek, Małuszów, Słup, Sichów, Muchów, Myślinów, Męcinka i Pomocne odbyły się spotkania z okazji Dnia Kobiet.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Podczas spotkań w każdej miejscowości nie zabrakło kwiatów dla każdej z pań, występów artystycznych, smakołyków przygotowanych przez rady sołeckie, radnych i mieszkańców oraz licznych konkursów i nagród.

Z życzeniami przybył również wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Jaworskiego Sylwesterem Rudźcem obdarowując panie kwiatami.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Natomiast do Słupa, Sichówka, Sichowa i Męcinki przybyła także z życzeniami poseł Elżbieta Witek wraz z członkiem Zarządu Powiatu Jaworskiego Stanisławem Witkiem. Niespodzianką wieczoru były śpiewy znanych i lubianych piosenek przy akompaniamencie akordeonu pana Piotra z Armenii zaproszonego specjalnie na tę okazję przez panią poseł.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pietia Worowik
Pietia Worowik14 marca o 09:27
Pan Piotr z Armenii i Pani poseł z członkiem gwarancją udanej zabawy :) Fajnie było
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.