Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Działo się w Mściwojowie

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mściwojowie był bogaty w wydarzenia.

© Paweł Sasiela

- O godz. 11 zaczęliśmy morsowaniem, na którym pojawiło się ponad siedemdziesiąt osób. Frekwencja bardzo dopisała. O godz. 14 odbył się bieg "Policz się z cukrzycą", w którym wzięło udział 98 osób. Pogoda była zimna, jednak gorące były nasz serca. Następnie ustanawialiśmy rekord jak największej liczby osób w czerwonych okularach w jednym miejscu. Najważniejszą częścią finału są jednak licytacje. Licytowaliśmy m.in. układanie pokrycia dachowego, układanie kostki brukowej, piaskarkę, vouchery do kosmetyczek z terenu jaworskiego, strzegomskiego, różnego rodzaju usługi, jak wymiana opon i wiele, wiele innych gadżetów. Mieliśmy też loterię fantową. Zaprzyjaźnione KGW z okolicznych miejscowości przygotowały dla nas pierogi, frytki, hamburgery, gulasz myśliwski, grochówkę i kiełbaski - mówi Artur Stachera, szef sztabu WOŚP w Mściwojowie.

Podczas finału w Mściwojowie zebrano 41 003,93 zł, 5,06 euro oraz 1 cent, bijąc zeszłoroczny rekord. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.