Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Dożynki Gminne w Kaczorowie

W Kaczorowie odbyła się gminna uroczystość dożynkowa oraz jubileusz 60-lecia miejscowej parafii.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Mieszkańcy Gminy Bolków wraz z przybyłymi gośćmi zebrali się w kościele pw. św. Mikołaja Bpa, gdzie o godz. 15 rozpoczęła się Msza Święta, w trakcie której poświęcone zostały dożynkowe wieńce. Następnie uczestnicy w barwnym korowodzie udali się na boisko Szkoły Podstawowej w Kaczorowie. Tam burmistrz Jarosław Wroński przywitał wszystkich zebranych.

Włodarz Bolkowa odczytał również skierowany do mieszkańców gminy i przybyłych gości list od minister Marzeny Machałek. Później miejsce miała część artystyczna, zapoczątkowana odczytaniem fragmentu "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego, w ramach Narodowego Czytania. Następnie na scenie prezentowały się zespoły ludowe.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autorka
Autorka4 września 2017 o 09:13
Fatalne miejsce do organizacji. Musza w kaczorowie czegoś poszukać.... Jest tyle w gminie lepszych. Gdzie za rok?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.