Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dożynki gminne w Godziszowej

Tradycyjne obrzędy dożynkowe, wspólne tańce i śpiew - tak wyglądają dożynki gminne w Godziszowej.

© Anna Cybulska

Dożynki gminy Mściwojów tradycyjnie rozpoczęła Msza Święta odprawiona w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony. Tuż po niej rozpoczęła się ceremonia dożynkowa z poczęstunkiem chleba z tegorocznych zbiorów. Teraz przed uczestnikami biesiada dożynkowa. W programie przewidziano jeszcze Dożynkowy Turniej Wsi oraz zabawę taneczną.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.