Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Dobrze się bawią na półkoloniach

Półkolonie zimowe organizowane przez Gminę Męcinka oraz szkoły w Męcince i Piotrowicach cieszą się dużym zainteresowaniem.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W pierwszy dzień ferii w wyjeździe do kina Helios uczestniczyło ponad 60 uczniów ze szkoły w Męcince. Dzieci miały okazję po raz pierwszy obejrzeć na dużym ekranie film animowany pn. „Paddington 2”. Dzieci były zachwycone, a dowodem tego były uśmiechnięte buzie na twarzach dzieci.

Uczniowie ze szkoły w Piotrowicach z kolei wzięły udział w wycieczce do Muzeum Techniki i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Mieli tam okazję zobaczyć stare lokomotywy, drezyny, które były fachowo prezentowane przez przewodnika. Jednakże wszystkich najbardziej ucieszyła obserwacja sterowanej makiety kolejowej. Szczególną atrakcją była również przejażdżka starym pociągiem.

Uczniowie z Gminy Męcinka czekają już na kolejne zajęcia tj. warsztaty mydlarskie w Rzeszówku, spotkanie w kręgielni w Jaworze, zajęcia w parku nauki i techniki ExploraPark w Wałbrzychu oraz wyjazd na Lodowisko do Świdnicy.

Zajęcia finansowane są z budżetu gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ivan
ivan17 stycznia o 09:05
Bawią się za nasze pieniądze. Wielka łaska .
Lubię to! 1
a.
a.ivan18 stycznia o 07:25
Nasze dzieci, nasze pieniądze. Dzieciom się nie żałuje. Mieszkam w tej gminie, rozliczam PIT wg miejsca zamieszkania - wiem, że moje pieniądze z podatków idą TEŻ na moje dzieci w postaci takich inicjatyw. A kiedy wyrosną i już nie będą korzystać, to nie żal mi będzie, że inne dzieci korzystają. Z dobrego źródła wiem, że dzieci zadowolone są z półkolonii :)
Lubię to! 1
TT
TT17 stycznia o 07:38
Nie no jak gmina Męcinka to musi być super. Nikt inny nie pracuje tak jak oni. Tylko oni robią półkolonie. Pomnik dla wójta.
Lubię to! 2
a.
a.17 stycznia o 06:55
Dzieciaki zadowolone, super inicjatywa gminy :)
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.