Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Dach za pół miliona w remoncie

Sprzyjające warunki atmosferyczne oraz dobra współpraca z zarządcą, przyczyniają się do systematycznych postępów, zgodnych z harmonogramem prac na dachu budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze.

© materiał prasowy

Do placówki tej uczęszcza ponad 120 dzieci z różnymi stopniami niepełnosprawności, dlatego z taką determinacją Zarząd Powiatu dążył do remontu tego obiektu. Powierzchnia dachu jest niebagatelna - prawie 1500 m2, do tego ponad 15 sztuk okien połaciowych, 20 lukarn i kilkanaście kominów, obróbki blacharskie oraz dachówka karpiówka, to niemałe wyzwanie dla wykonawcy - mówi Starosta Stanisław Laskowski.

Po zdjęciu starych dachówek okazało się, że częściowo zniszczona jest również konstrukcja dachu. Dlatego w pierwszej kolejności Wykonawca wymienia i zabezpiecza krokwie oraz pozostałe elementy konstrukcyjne.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki wsparciu Powiatu środkami z MSWiA w wysokości prawie 400 tys. zł. Brakujące 100 tys. zł powiat dołożył z własnego budżetu.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.