Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Dach za pół miliona w remoncie

Sprzyjające warunki atmosferyczne oraz dobra współpraca z zarządcą obiektu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, przyczyniają się do systematycznych postępów, zgodnych z harmonogramem prac na dachu budynku.

© materiał prasowy

Do placówki tej uczęszcza ponad 120 dzieci z różnymi stopniami niepełnosprawności, dlatego z taką determinacją Zarząd Powiatu dążył do remontu tego obiektu. Powierzchnia dachu jest niebagatelna - prawie 1500 m2, do tego ponad 15 sztuk okien połaciowych, 20 lukarn i kilkanaście kominów, obróbki blacharskie oraz dachówka karpiówka, to niemałe wyzwanie dla wykonawcy.

Po zdjęciu starych dachówek okazało się, że częściowo zniszczona jest również konstrukcja dachu. Dlatego w pierwszej kolejności Wykonawca wymienia i zabezpiecza krokwie oraz pozostałe elementy konstrukcyjne.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki wsparciu Powiatu środkami z MSWiA w wysokości prawie 400 tys. zł. Brakujące 100 tys zł. powiat dołoży z własnego budżetu.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Żenua
Żenua10 września 2018 o 12:37
Wybory i wszystko zaczynają robić... Gmina i powiat to samo robią i nie ważne jaka opcja polityczna...
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Poczytaj zanim napiszesz
Poczytaj zanim napiszeszŻenua10 września 2018 o 22:20
Zanim napiszesz głupotę sprawdź najpierw, od kiedy powiat starał się wyremontować dach w ośrodku. Pieniądze na to były już w 2017 roku, ale nie było chętnych na wykonanie. Teraz jest wykonawca, więc robia.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Krystian
KrystianŻenua11 września 2018 o 14:50
Żenua to twój komentarz. To co mają nie robić, ma się niepełnosprawnym uczniom lać na głowę? Polityka niektórym przesłania zdrowy rozsądek.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.