Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Częstochowa się nie obroniła

Siatkarki Olimpii Jawor zwyciężyły przed własną publicznością 3:1 Częstochowiankę Częstochowa. O sukcesie podopiecznych Lesława Chrzanowskiego zaważyła znakomita zagrywka.

Fot. Paweł Sasiela ©

Pierwszy, przegrany przez jaworzanki set, okazał się być li tylko wypadkiem przy pracy. W kolejnych partiach to bowiem zespół znad Nysy Szalonej dominował na parkiecie sali przy Placu Bankowym. W drugim secie przy stanie 17:13 częstochowianki dotknęły siatki i goście poprosili o czas. Nie pomogło, bowiem Olimpia odskoczyła na 22:13 i tylko przez serię błędów, gospodynie wygrały „tylko” do 18.

Początek trzeciej partii nie zapowiadał jeszcze wyższej wygranej podopiecznych Lesława Chrzanowskiego, bowiem po początkowym remisie 5:5, przyjezdne wyszły na prowadzenie 7:5. Nie na długo, bowiem już po chwili zrobiło się 8:7 i goście wzięli przerwę. Kolejna przerwa przy stanie 15:10 również nie przyniosła skutku, bowiem bombardująca rywalki znakomitymi serwisami Aleksandra Deptuch poprowadziła jaworzanki najpierw do prowadzenia 21:10, a finalnie do zwycięstwa 25:14.

Czwarty set był już tylko dopełnieniem formalności, bowiem Olimpijki znakomicie radziły sobie na zagrywce, co może cieszyć kibiców z Jawora, gdyż w poprzednim sezonie bywało z tym różnie. W starciu z Częstochowianką widać było wyraźną różnice. Ostatecznie czwarta partia zakończyła się wygraną ekipy trenera Chrzanowskiego 25:18, a cały mecz 3:1.

 

Olimpia Jawor – AJD Częstochowianka 3:1 (21:25, 25:18, 25:14, 25:18)

Olimpia: Kulbida, Mackiewicz, Wądołkowska, Deptuch, Kołodziejczak, Sochacka, Kwolek (L) oraz Dębicka; trener Lesław Chrzanowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.