Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Chodnik w Skale wkrótce!

Rozpoczęły się prace związane z budową chodnika w miejscowości Skała.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

To kolejna wspólna inwestycja powiatu i gminy.

Dzięki podpisanemu porozumieniu Powiatu Jaworskiego z Gminą Wądroże Wielkie powstanie oczekiwany przez mieszkańców, ponad kilometrowy odcinek chodnika wzdłuż drogi powiatowej, którą wyremontowano ponad 2 lata temu.

Zadanie realizuje lokalna firma PUT Źrubek Łukasz Kołek z Mierczyc, która w przeprowadzonym postępowaniu złożyła najkorzystniejszą ofertę.

Całkowita wartość zadania to ponad 250 tys. zł. Oba samorządy na poprawę bezpieczeństwa pieszych przeznaczyły po 125 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.