Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Bieg Szalona 9

162 biegaczy stanęło na starcie „Biegu Szalona 9”, który odbył się dziś w Parku Miejskim w Jaworze. Bieg zorganizowali Feniks Legnica i OSiR.

© Anna Cybulska

Start i meta miały miejsce na Stadionie Miejskim. Uczestnicy mieli do pokonania trzy okrążenia – długość jednego okrążenia to ok. 3 km. Trasa prowadziła głównymi alejkami parku. Bieg w najkrótszym czasie pokonał Sebastian Borowczyk z KB Dębiec (31:10). Drugi na mecie był Adam Dymitroca (31:34), trzeci Rafał Bardzyński z KB Lew Legnica (31:49). Natomiast wsród kobiet najszybszą okazała się Anna Ficner z Olaws Złotoryja (33:56). Drugie miejsce zajęła Danuta Piskorowska (36:21), a trzecie Jagoda Durkalec (37:43).

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Antoni
Antoni6 września 2017 o 20:13
Dlaczego w ogóle nie wycięliście harcerzy jak na Westerplatte ...
Co to za media...
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.