X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Biało-czerwona spartakiada sportowa

Biały i czerwony, te oto kolory królowały podczas XXII Międzyprzedszkolnej Spartakiady Sportowej, której organizatorem była Akademia Krasnoludków - Przedszkole Publiczne nr 2 w Jaworze.

© Materiały prasowe

W sportowych zmaganiach uczestniczyli także wychowankowie innych, jaworskich placówek przedszkolnych, oraz zaproszeni goście, którzy nie tylko przyglądali się rywalizacji maluchów, ale nawet z nimi rywalizowali w wybranych dyscyplinach.

Było kolorowo i wesoło, dzieci z wielką radością i ochotą uczestniczyły w zawodach (biegi, skoki, skoki z piłką, w worku i wiele innych). Wszystkie otrzymały okolicznościowe upominki za wspaniałą i fair play rywalizację. Maluchy wykazały się nie tylko od strony sportowej, jako zawodnicy, doskonale orientowały się w różnych dziedzinach sportu, a zwłaszcza piłce nożnej. Były również niepokonane jeśli chodzi o wiedzę o symbolach narodowych, i zaśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

W spotkaniu uczestniczyli, obok dzieci, kadry pedagogicznej i rodziców przedstawiciele władz samorządowych Gminy Jawor i Powiatu Jaworskiego.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

tren-d
tren-d12 czerwca 2018 o 15:22
cytat: "W spotkaniu uczestniczyli, obok dzieci, kadry pedagogicznej i rodziców przedstawiciele władz samorządowych Gminy Jawor i Powiatu Jaworskiego." - burmistrz też był, jest nawet na zdjęciu :D
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Sorry
Sorrytren-d12 czerwca 2018 o 15:26
Nie zauważyłem, bo zawsze pcha się na pierwszy plan a tu proszę kawałek tylko sfotografowali, SKANDAL :-D
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Jawor
Jawor12 czerwca 2018 o 15:15
Nie było Burmistrza ze świtą?! Szok!
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.