Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Będą nowe drogi osiedlowe w Wądrożu Wielkim

W dniu 17 lipca br. Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka otrzymała promesę na przebudowę dróg w centrum Wądroża Wielkiego.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 17.07.2017 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka otrzymała z rąk Cezarego Przybylskiego Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Iwony Krawczyk Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego promesę na finansowanie zadania „Ograniczenie niskiej emisji oraz wzrost walorów turystycznych miejscowości dzięki przebudowie dróg w centrum Wądroża Wielkiego” z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2017.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kropka
kropka18 lipca 2017 o 20:31
Kiedy pojedziemy szerszą A4?
Projektowanie i budowa drogi potrwają około 5-6 lat. Teoretycznie więc przebudowa mogłaby skończyć się już w 2020 roku. Ale to bardzo optymistyczny termin. Po pierwsze, przebudowa autostrady wzbudza ogromne emocje mieszkańców i władz samorządów. Przede wszystkim ze względu na likwidację węzłów drogowych. - Ta droga zapewnia szybki dojazd do Wrocławia i Legnicy, gdzie pracuje wielu mieszkańców. Mamy duże zakłady, bez węzła ciężarówki nie będą miały jak wjechać na autostradę - denerwuje się Teresa Olkiewicz, wójt gminy Udanin. Na terenie jej gminy zlikwidowane zostaną węzły: Udanin i Jarosław. - Mamy ponad 40 hektarów na strefę ekonomiczną. To byłyby nowe miejsca pracy, ale bez węzłów strefa nie powstanie.

Lubię to! 2
kierowca
kierowcakropka19 lipca 2017 o 13:24
jak A4 będzie szersza to chyba wprowadzą bramki i opłaty?
Lubię to! 1
grom
grom18 lipca 2017 o 19:55
oj biedaku:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/zdjecia/3638368,wielka-przebudowa-autostrady-a4-beda-trzy-pasy-zniknie-8-wezlow-mapa,4459022,id,t,zid.html

Zaczynają się przygotowania do wielkiej przebudowy autostrady A4. Trasa wreszcie będzie miała po trzy pasy ruchu. Zniknie aż osiem węzłów, powstaną za to trzy nowe. Droga na pewno będzie płatna.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3638368,wielka-przebudowa-autostrady-a4-beda-trzy-pasy-zniknie-8-wezlow-mapa,id,t.html
Lubię to! 2
Do grom
Do grom18 lipca 2017 o 14:35
Nie siejcie propagandy. Zjazd w Wadrozu nie bedzie likwidowany, jak to burzliwie oglaszała wójt, chcąc tym samym podburzac ludzi a w późniejszych czasach przypisać sobie sukces że to niby Ona była Tą która te zjazdy obroniła.
Lubię to! 2
wDB
wDBDo grom18 lipca 2017 o 19:40
no jak nie zostanie zlikwidowany kiedy zostanie zlikwidowany..
Lubię to! 3
grom
grom18 lipca 2017 o 14:14
Muszą zabiegać o nowe drogi do Bielan i do Nowej Wsi Legnickiej - tamte zjazdy zostaną
Lubię to! 1
grom
grom18 lipca 2017 o 14:11
Ale zlikwidują Im zjazd na A4 - szkoda, bo mają wizje na rozwój gospodarczy
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.