Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) 450 tys. złotych dla Powiatu Jaworskiego na partnerski projekt „ZINTEGROWANI”

1 kwietnia br., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie związane z realizowanym przez Powiat Jaworski partnerskim projektem partnerskim „Zintegrowani”.

© materiał prasowy

Beneficjentami tego projektu jest 11 dolnośląskich samorządów. W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Zarządu Powiatu - Pan Piotr Pieniążek i Pan Stanisław Witek, Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej - Pani Beata Janas oraz Dyrektor SOSW w Jaworze - Pan Franciszek Materniak.

Całkowita wartość realizowanego projektu wynosi 13 650 000 zł, z czego Powiat Jaworski - Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy, jako realizator otrzyma 426 572 zł. około 113 tysięcy złotych przeznaczonych zostanie na zakup pomocy dydaktycznych i doposażenie ośrodka.

Grupę docelową stanowią wychowankowie SOSW - w sumie 36 osób w różnym wieku z różnymi stopniami niepełnosprawności. W ramach projektu przewidziane są różne formy wsparcia, m.in. treningi kompetencji społecznych, treningi dotyczące alternatywnych form spędzania wolnego czasu, treningi zarządzania budżetem domowym i oszczędzania oraz doradztwo zawodowe. Projekt "Zintegrowani" realizowany będzie przez 24 m-ce, od 1.12.2018 do 30.XI 2020 r.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.