Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Zmienili budżet, by wprowadzić e-usługi

Rekordowo krótko, bo zaledwie cztery minuty trwała nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Jaworze. Radni podjęli jednak ważne uchwały, zmieniające budżet na 2018 rok oraz Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Jawor.

Pozwoli to na wdrożenie projektu E-usługi publiczne, realizowanego wspólnie przez gminy Jawor, Mściwojów i Wądroże Wielkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Reklama

Komentarze (11)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

hop siup
hop siup14 stycznia o 09:59
Zaledwie 4 minuty wystarczyło, aby po 1 dniach nowego roku zmienić wcześniej ogłaszany ponoć doskonały budżet na 2018r. Prace nad tym projektem rozpoczęły się pod koniec 2014r. i już w latach 2015-2017r. było wiadomo, że gmina wchodzi w jego realizację z innymi gminami. Dziwne jest więc to, że nie znalazł się on już w prowizorium budżetu.
Lubię to! 0
hmm
hmm12 stycznia o 16:30
tak szybko zmieniony? nawet połowy stycznia nie doczekał? a taki ponoć był doskonały...
Lubię to! 6
hihi
hihi12 stycznia o 14:27
hop siup i uchwaliliśmy budżet, hop siup i już go zmieniliśmy
Lubię to! 5
jaworzanin
jaworzanin12 stycznia o 11:15
hop siup to, hop siup tamto.... ludzie, czy ktoś nad tym wszystkim w ogóle panuje?! czy skarbnik, który sporządza sprawozdania z należności gminy nie wie jaki jest ich stan i że się przedawniają i powstają straty dla gminy? czy sekretarz nie pamięta jakie projekty realizują podlegli jej informatycy i zapomina zaplanować środki na ich realizację do budżetu? czy nadnaczelnik od inwestycji po 3 latach rządów obecnego włodarza pokazuje mieszkańcom uwaga: dopiero wizualizację remontu basenu, do której dopiero przymierza się opracować dokumentację?! zastępczyni... ach, szkoda nerwów...
Lubię to! 8
jola
jolajaworzanin12 stycznia o 11:21
hop siup po 3 latach rządów 2 stare autobusy zanieczyszczające powietrze...
Lubię to! 6
anna
anna12 stycznia o 11:00
skoro pani sekretarz pracuje od 11tej do 13tej, to ma mało czasu na takie ***
Lubię to! 4
uzasadnione wydatki na wynagrodzenie?
uzasadnione wydatki na wynagrodzenie?anna12 stycznia o 11:07
Masakra, to wychodzi ćwiartka etatu. A burmistrz jej płaci z publicznych-naszych pieniędzy za pełny etat? Przecież to jest do zweryfikowania, bo jest monitoring i widać o której kto przychodzi i wychodzi. Zgodnie z przepisami sekretarza obowiązuje pełna ewidencja czasu pracy w przeciwieństwie do burmistrza, zastępcy i skarbnika. Czy nikt nie rozlicza na co idą nasze pieniądze, czy czasami nie na wynagrodzenia za nieświadczoną pracę?
Lubię to! 6
wina świateł
wina światełanna12 stycznia o 11:19
no cóż, ze Strzegomia do ratusza trzeba dojechać, a na skrzyżowaniu Piastowskiej nie ma świateł i pewnie stoi na tym skrzyżowaniu tak długo...
Lubię to! 8
interesant urzędu
interesant urzęduanna12 stycznia o 17:53
Za nieprzyjście do pracy, za która pobiera się wynagrodzenie jest dyscyplinarka. Czy burmistrz rozlicza pani sekretarz z tego? czy wyciągnął jakieś konsekwencje? Jaki przykład daje pracownikom, skoro to sekretarz jest odpowiedzialny za nadzór nad dyscypliną pracy? jaki obraz urzędnika przedstawia na zewnątrz?
Lubię to! 5
hop siup
hop siup12 stycznia o 10:31
Przecież o tym projekcie było wiadomo już bardzo dawno, czyżby pani sekretarz o tym zapomniała planując budżet?
Lubię to! 7
Antek
Antek12 stycznia o 09:00
Panie Iwański, dziekuję za zaangażowanie ale proszę już nie startować.
Były wyborca
Lubię to! 14

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.