Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) Wójt Gminy Wądroże Wielkie otrzymała absolutorium

W środę, 28 czerwca br. odbyła się Sesja Rady Gminy Wądroże Wielkie, na której między innymi zatwierdzono sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Wądroże Wielkie za rok 2016 i większością głosów udzielono absolutorium Wójtowi Gminy.

Prezentujemy materiał filmowy przedstawiający sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Wądroże Wielkie za rok 2016 oraz podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy za rok 2016. 

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Widz
Widz30 czerwca 2017 o 11:51
A dlaczego nikt nie napiszę który radny się wstrzymał? Sam nic dla wsi i gminy nie zrobił, chowa się za plecami popleczników posłanki i myśl o ze Swiat zawojuje. Wstyd Panie radny.
Lubię to! 1
obserwator
obserwatorWidz3 lipca 2017 o 17:44
A choćby dlatego,że w protokołach z sesji też nie ma nazwisk. A poza tym mamy demokrację i każdy głosuje według swojego sumienia. I tak zagłosował ten radny, bo nie każdy musi być pod dyktando włodarza. Nie bójcie się radni, "Ona" was nie zwolni, bo nie ma takiej mocy. Tylko suweren ma takie prawo
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.