Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Wiesław Szymczyk o zmianach w jaworskiej oświacie

Podczas październikowego posiedzenia Rady Miejskiej w Jaworze naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Wiesław Szymczyk przedstawił rajcom wykonane prace związane z reformą oświaty w Gminie Jawor.

Radny Jacek Wieczorek pytał o wykonanie boiska i placu zabaw w Szkole Podstawowej nr 2, o przeniesienie klas siódmych ze Szkoły Podstawowej nr 5 do SP nr 2 oraz o to czy Wydział przeprowadził analizę ile miejsc w przedszkolach będzie potrzebnych w przyszłym roku. 

Z kolei radny Krzysztof Kowalczyk pytał o miejsca parkingowe przy Szkole Podstawowej nr 1, a także modernizację sieci ciepłowniczej biegnącej na terenie szkoły.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.