Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Ukraińcy w Muchowie

Zacieśnia się dobra współpraca na płaszczyźnie naukowej między Politechniką Wrocławską a ukraińskimi uniwersytetami technicznymi, czego efektem było uczestnictwo Kateryny Osypenko oraz Oleksija Shestakova w konferencji GPW w Muchowie.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Klaudia
Klaudia5 grudnia 2017 o 20:10
Z każdym wydarzeniem Muchow staje się bardziej rozpoznawalny. Ręce składają się sama do oklasków, że nawet tak małe społeczności potrafią się wypromować i ściągnąć duże miasta do siebie
Lubię to! 2
Michał
Michał4 grudnia 2017 o 16:45
Wielki szacun dla organizatorów. Nie spodziewałem się, że takie wydarzenie można przeprowadzić w naszej okolicy. Goście międzynarodowi. Wielka reklama Muchowa, Gminy Męcinka i Powiatu Jaworskiego. Duże brawa i ukłony dla panów Gwoździewicza i Baranowskiego.
Lubię to! 9
Jaworzanin
Jaworzanin4 grudnia 2017 o 15:25
Coś pięknego
Lubię to! 6
Józek
Józek4 grudnia 2017 o 14:07
szeroko poszli.
Lubię to! 7
Ala
AlaJózek4 grudnia 2017 o 14:15
Nie przypominam sobie, by ktoś u nas robił wcześniej takie rozmowy z zagranicznymi gośćmi. Ładnie.
Lubię to! 10
Pod wrażeniem
Pod wrażeniem4 grudnia 2017 o 13:09
Super! Widzę, że się redakcja poszerzyła. Najpierw Pan Daniel, teraz bardzo sympatyczna Pani. Brawo dla całej załogi jawor24h.pl. Jesteście jedyną rozwijającą się redakcją w naszym terenie. Życzę samych sukcesów.
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.