Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Trzy główne cele, czyli strategia Gminy Męcinka

Podczas dzisiejszego przekazania Gminie Męcinka terenów przy zbiorniku Słup, wójt Mirosław Brzozowski omówił kwestie związane z planowaniem przestrzennym i strategią gminy.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

leman
leman30 maja o 07:45
Do tej informacji polecam link z historią zalewu
https://polska-org.pl/7304665,Slup,1974_1978_Budowa_zapory_zbiornika_wodnego_Slup.html
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
opolak
opolak29 maja o 22:21
Macie wspaniałe tereny rozwojowe na inwestycje, budownictwo, rekreację, turystykę  i sporty wodne . Mercedes Was doceni, więc korzystajcie , twórzcie mądre projekty a będziecie wzorcową gminą w powiecie a nawet województwie. To jest wielka szansa. Powodzenia
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.