Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) Striptiz w Radzie Miejskiej

Niemałą awanturę podczas marcowej sesji Rady Miejskiej w Jaworze wywołała dyskusja na temat dość śmiałego pokazu, który odbył się w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa z okazji Dnia Kobiet.

Radni Jaworskiej Prawicy poddawali w wątpliwość czy Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa jest odpowiednim miejscem na tego typu wydarzenia oraz czy zadaniem gminy jest organizacja tego typu imprez. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

Reklama

Komentarze (108)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Asceta
Asceta30 marca o 10:03
A można było w tym czasie zorganizować spotkanie koła różańcowego, na pewno ten program przepadłby bardziej do gustu prawym mieszkańcom i wywołał mniej kontrowersji
Lubię to! 3
Misia Pisia
Misia PisiaAsceta30 marca o 10:17
trzeba było kler też zaprosić, skoro taką mamy obecnie kulturę w mieście, niech się z nią oswajają, aby potem przy konfesjonale nie było rozbieżnych poglądów
Lubię to! 0
Inspektor
InspektorMisia Pisia30 marca o 12:33
Być może to właśnie jest istotą problemu, kto wie, może dlatego ten szum i rozgoryczenie...
Lubię to! 0
katoliczka
katoliczka30 marca o 09:39
Mnie bardzo ciekawi, czy te "wyzwolone" zadowolone z tej formy kultury w mieście kobiety zgłoszą się teraz do niesienia krzyża na drodze krzyżowej?
Lubię to! 4
Inkwizytor
Inkwizytorkatoliczka30 marca o 12:10
No właśnie, w lepszych czasach na pewno by je sposób trwały oznaczono. Niestety teraz są całkowicie nie do rozróżnienia ...
Lubię to! 1
też kobieta
też kobieta25 marca o 14:32
Wszystko super, tylko tych drinków brakło. Żenua, błaha, ha, ha.....
Lubię to! 7
Adam
Adam24 marca o 21:22
Bez przesady z tymi tańcami. Tak to można bawić się na wieczorze panieńskim w zaufanym gronie a nie w Centrum Młodzieży. Pytanie czy nie było tam niepełnoletni osób? Podrzucicie linka do zdjęć to zaraz zweryfikuje, Jawor to małe miasto biedziemy wiedzieć
Lubię to! 11
z kraju
z kraju24 marca o 19:00
Rzadko zaglądam na te strony i śledzę wydarzenia w Radzie Miejskiej Jawora.
Ale dobrze że tę dyskusję zarejestrowano i jest szansa, że główni aktorzy w niej biorący sami siebie zobaczą. I przyjdzie dla nich chwila otrzeźwienia i refleksji.
A teraz ocena w moim odbiorze, poziom dyskusji żenujący, elementarne brak szacunku dla adwersarza jak również osobistej kultury uczestników biorących w niej udział. W takim miejscu i w takim gremium uprawianie wycieczek osobistych i zwykłej pyskówki nie przystoi, nawet Pan Przewodniczący Rady nie potrafi się z tego wyzuć i aktywnie w tym uczestniczy . Dobrze że do wyborów już blisko, mieszkańcy Jawora będą przy urnach ponownie wybierali. Oby był to trafny i przemyślany wybór, bo każda z tych osób w tej radzi reprezentuje nie tylko wyborców, którzy oddali na nich głos, ale również społeczność jaworską, która ma aspiracje nie tylko lokalne ,regionalne, ogólnopolskie, ale unijne bo przecież wielki świat zawitał do Jawora,a tu zaściankowość i prowincjonalizm w wykonaniu tych którzy powinni legitymizować i kreować wzorce oj,oj na pewno nie takie.
Lubię to! 17
Jaworzanin
Jaworzanin24 marca o 17:08
Brawa dla pomysłodawców imprezy,to miasto umiera powoli, chociaż panie miały odrobinę dekadencji.
Lubię to! 14
DJA
DJAJaworzanin26 marca o 17:35
Striptiz i pani cekebrytka, genialny pomysł na rozwój rozrywki w mieście.

Pytanie czy do tej imprezy dokładali się PODATNICY - to cały problem w tej dyskusji.
Lubię to! 6
czyja promocja?
czyja promocja?DJA27 marca o 09:32
Tak się dziwnym trafem zdarzyło, że spośród tylu celebrytów do Jawora zaproszona została obecna partnerka brata panaburmistrzowej sekretarzowej-de facto strzegomianki, której umożliwiono tu promować swoją książkę.
Lubię to! 6
bolo 12
bolo 12Jaworzanin27 marca o 17:30
dobrze że pomyśleli o nowej Kaplicy na cmentarzu bo w tej starej ni ma morzliwości pomieścić jak miasto umiera
Lubię to! 0
dla kogo to?
dla kogo to?Jaworzanin18 kwietnia o 07:59
chyba żartujesz , Czy naprawdę uważasz że biegający po sali nadzy faceci to świetny pomysł na rozrywkę w młodzieżowym ośrodku .??? To taką rozrywkę zapewnia burmistrz i jego radni?
Lubię to! 1
OLA
OLA24 marca o 14:43
Panie Detyna wez sie Pan w koncu do uczciwej pracy i przestan Pan robic kabaret! A upublicznianie wizerunku bez zgody podlega pod paragraf 😒😒
Lubię to! 17
Jaworzanin
JaworzaninOLA26 marca o 13:29
Niewygodne pytania bolą- i mają boleć. Nie zrobicie z ludzi wariatów.
Lubię to! 6
Fizyk
FizykJaworzanin30 marca o 12:13
To oczywiste, wody nie zmoczysz
Lubię to! 0
IREK
IREK24 marca o 12:37
aby ratować zadłużony JOK proponuję kręcenie tam filmów porno. Panie radch skromnycne i panowie radni mogliby dorobić do swoich skromnych diet występami.
Lubię to! 1
Reżyser
ReżyserIREK30 marca o 12:14
Czyżby to wołanie o angaż ???
Lubię to! 0
Życzliwy
Życzliwy24 marca o 08:00
Na dzień mężczyzny proponuję występ managerek z ECMEN... do niczego innego się nie nadają... lokal prowadzony fatalnie.
Lubię to! 14
Noeon
Noeon23 marca o 22:25
Znów widać, że jedyną alternatywą dla Naszego miasta jest Jaworska Prawica. Panowie i panie nie poddawać się, siła są mieszkańcy ktorzy coraz głośniej mówią STOP marnotrawieniu środków z podatków na zabawę a nie na rozwoj
Lubię to! 9
Reklama
Ciekawski
Ciekawski23 marca o 22:20
EB RAZEM to przecież Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej - to nie jest lewica, jak sama nazwa mówi??? Przecież oni wygrali wybory 4 lata temu. Po co to fałszywe oburzenie??? No chyba, że wstydzą się swoich skompromitowanych korzeni.
Lubię to! 7
ksiądz
ksiądz23 marca o 21:26
Ciekawe ile z tych zadowolonych ze striptisu z instytucji publicznej osób zgłosi się do niesienia krzyża na publicznej drodze krzyżowej
Lubię to! 8
Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz23 marca o 20:21
Moim zdaniem gmina powinna pozbyć się ECMENU, bo ostatnimi czasy gmina cały czas do niego dopłaca. Teraz dochodzi zapytanie, czy z naszych pieniędzy był opłacony pokaz panów machającym "czymś zwisającym". Mniej pieniędzy wywalonych w ECMEN->więcej skwerów, skwerków, ławeczek i chodników.
Lubię to! 9
Ktoś
KtośMaciej Gwoździewicz25 marca o 17:12
To był penis. Też masz. Chyba
Lubię to! 1
Chytry
ChytryMaciej Gwoździewicz30 marca o 12:19
Racja.
A gdyby pozbyć się jeszcze gminy ??? Nie byłoby końca skwerkom, ławeczkom i oczywiście chodniczkom...
Lubię to! 0
Jaworzanin
Jaworzanin23 marca o 20:08


napisałem parę słów o nagrodach dla poseł Witek, oczywiście cenzor nie puścił, i proszę, CENZURA WRÓCIŁA w swojej najgorszej postaci.Coś co budziło obrzydzenie w czasach komuny ,dzisiaj w "jawor 24 h" funkcjonuje w najlepsze.Jeżeli szukacie nieocenzurowanych wiadomości to musicie poszukać innych stron. Ja stąd spadam.Cześć.
Lubię to! 8
Ojej
Ojej23 marca o 20:07
A kultura tu podobno jest.... z naciskiem na podobno.
Lubię to! 5
no szok
no szok23 marca o 19:46
Doskonale widać jak rządzący podchodzą do budżetu - bawić się, lansować, odpowiedniej wysokości wynagrodzenia pobierać.

I tak zgodnie z prawem mogą być 2 kadencje.
Ostatni gasi światło.
Lubię to! 4
BOGDAN
BOGDAN23 marca o 18:44
U nas z kolei w mieście podobna sytuacja skończyła się referendum i wójt ledwo ustał na nogach bo okazało się że dziewczyny prezentujace bieliznę jednej z firm podczas pokazu nie wszystkie były pełnoletnie i dorabiały sobie po godzinch. Kierownik sali został oczywiście dyscyplinarne zwolniony bo cała wina spadła na niego, a chłopiny w ogóle wtedy w kraju nie było, ale wszystko firmował podpisem i za wszystko odpowiadał.
Lubię to! 7
mat
mat23 marca o 17:59
Jak się nie podoba to wypad do kościoła i wysłać 100zl Rydzykowi. Wyedy bedziecie pewni, ze nie poszło na rozpustę... pozdrawiam Was skamieniałe dzinozaury.
Lubię to! 2
Kultura2018
Kultura201823 marca o 17:53
Ile sekcji w Jok zaprzestalo dzialalnosci na przestrzeni roku, dwóch, trzech? Co zaproponowano w zamian? Ilu doświdczonym trenerom i instruktorom podziękowano za współpracę? Gdzie można przeczytać os nten temat? Czy portal mógłby zrobić materiał na ten temat?
Lubię to! 8
J
J23 marca o 15:43
Radny Detina jako nie pchający się zbytnio do pracy ma czas na głupie myśli. A słoma z butòw że ho ho.
Lubię to! 9
Reklama
ooja
ooja23 marca o 15:42
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23180795,to-nie-koniec-informacji-o-nagrodach-dla-ministrow-pis-elzbieta.html 100tysi dla Eli
Lubię to! 5
Jaworzanin
Jaworzanin23 marca o 15:19
Takie rzeczy organizuje burmistrz? Skandal! Normy moralne wchodzą na psy.
Lubię to! 5
Organizator
OrganizatorJaworzanin30 marca o 18:41
Wstyd !!!
Takie rzeczy powinien oczywiści organizować proboszcz !!! Wtedy przynajmniej normy moralne byłyby zachowane.
Lubię to! 2
zuza
zuza23 marca o 14:41
Samotnym pniom to się nie dziwię, bo jak na co dzień się nie ma tego widoku, to mogą być zadowolone, ale panie w poważnych związkach, katechetki to zachłyśnięte tym nie były. Byłam i znam opinie kobiet.
Lubię to! 18
Łysy
Łysyzuza23 marca o 16:33
Mogły wstać i wyjść - nikt ich na siłę nie zatrzymywał. A jeśli zostały to po prostu ządne były widoku nagusa. Żadna z nich nie powiedziała, ze to jest "niemoralne". Siedziały oczarowane i czekały na to co się wydarzy
Lubię to! 2
maria
maria23 marca o 14:10
jedynym striptizem w RM jest obnażona głupota
Lubię to! 7
miodunka
miodunka23 marca o 13:41
Haha. Moralizator się znalazł i święta inkwizycja w jednym. Kobiety w kierat i do garów, a nie na imprezy! Radzę temu łysemu radnemu, żeby się wziął za uczciwą i porządną pracę, bo bycie utrzymankiem żony to jest dopiero niemoralne.
Lubię to! 2
czyje to standardy?
czyje to standardy?23 marca o 13:17
To pomysł Peggy czy Botoksu?
Lubię to! 24
PP
PP23 marca o 13:00
a wybotoksowana towarzyszka z doklejanymi rzęsami i paznokciami nie odstawiła tańca erotycznego?
Lubię to! 16
Zawiedziony
ZawiedzionyPP30 marca o 12:21
Też czekałeś...
Lubię to! 0
Mąż swojej żony
Mąż swojej żony23 marca o 12:45
Jakie to uprzedmiotowienie kobiet. Machanie lagą przed twarzą pań w obecności męża, partnera i w dodatku publicznie uwiecznione na filmach krążących po internecie. Faktycznie powodu do dumy nie ma.
Lubię to! 21
kobietka
kobietkaMąż swojej żony23 marca o 13:52
Ooo kompleksiki wychodzą. Ech ty, zazdrośniku...gdybyś robił swojej żonie takie szoł w domu, to nie by nie chodziła po takich imprezach tylko siedziała w domu przy garach! A tak wyszła z domu, zapłaciła i na bank sie bawiła fantastycznie, bo wychodząc cieszyła się jak głupi do sera. Znaczy jej się podobało.
Lubię to! 3
ciekawski
ciekawskikobietka28 marca o 00:03
ciekawe jakie Ty kobito odprawiasz szoł swojemu mężowi czy tam "listonoszowi" ?
Lubię to! 3
really
reallyMąż swojej żony24 marca o 19:19
są gdzieś te filmy? dajcie linka :D :D :D
Lubię to! 1
Prawilny
PrawilnyMąż swojej żony30 marca o 18:46
Nie można się nie zgodzić! To przecież oczywiste, że jedynie machanie gołym damskim tyłkiem jest kulturowo uzasadnione i to bez obecności żony. Nie mogę się nadziwić, że niektórzy ludzie tego nie rozumieją.
Lubię to! 0
Jaworzanka
Jaworzanka23 marca o 12:40
To nic że był striptiz ale alkoholu brakło to jest dramat 😂🤣😂
Lubię to! 30
pobożna
pobożnaJaworzanka23 marca o 14:03
no tu Jadzia przeszła samą siebie
Lubię to! 22
Ja
Ja23 marca o 12:25
Na imprezy jest kasa.
Lubię to! 12
Reklama
J
J23 marca o 12:16
Panie Detina za pracę pan się weź. Obycia i kultury sam pan się naucz a potem pouczaj.
Lubię to! 6
Robert
Robert23 marca o 12:05
Dla wyjaśnienia całej sytuacji organizatorzy powinni opublikować wykaz kosztów organizacji tej imprezy. Podatnik ma prawo wiedzieć na co przekazuje się gminne pieniądze. Pokazać kosztorys imprezy - to najlepsze rozwiązanie
Lubię to! 32
Ja
Ja23 marca o 11:53
Zastanawiam się, jak bardzo trzeba nie mieć nic do zarzucenia burmistrzowi i jak wielką chęć by coś zarzucić, żeby wygrzebać takie nic i robić z tego aferę :D Miasto się pięknie rozwija, jest remontowane, są miejsca pracy, to się radni prawicy czepili striptizu :D Nie ośmieszajcie się. A dodatkowo wiemy, co by się stało gdyby Detyna i Wieczorek przejęli władze :D Przeglądy pieśni religijnej i cytaty z JP2 już mieliśmy za poprzedniej władzy, ja bym nie chciał żeby to wróciło a wy?
Lubię to! 3
Ślepy
ŚlepyJa25 marca o 12:52
Ile zrobiliście elewacji nie chodników
Lubię to! 1
Roma
Roma23 marca o 11:26
Takie imprezy powinno się organizować w innych miejscach. Zgadzam się z wypowiedziami, że w ośrodku kultury czyli ECMEN nigdy nie powinny odbywać się imprezy pełne sexu i nagości !
Lubię to! 18
niezgodny
niezgodny23 marca o 11:25
A ja uważam, że dobrze, iż taki temat został poruszony. Kiedyś w Parkowej młodzież miała mnóstwo zajęć, każdy dzień tygodnia miał napchany grafik to sport, to muzyka, to plastyka, a teraz? Klub Seniora, Klub Mamusiek, teatr dla dorosłych, Uniwerek Trzeciego Wieku, a dla młodzieży, dla której rzekomo jest ten budynek nie ma NIC. Nawet jeśli jakimś cudem uda się zorganizować imprezę, na którą młodzież stać, typu dyskoteka, to zapewnienie sobie miejsca na sali graniczy z cudem. Ludzie, popatrzcie na zdjęcia z imprez, ciągle te same twarze, brak młodzieży, dlaczego nie można kupić biletów czy to na imprezę, czy to na kabaret? Czy nam, zwykłym szarym ludziom nie należy się rozrywka w tak prężnie rozwijającym się mieście? Jawor zatrudnia tylu specjalistów w dziedzinach rozwijających umiejętności i pasje, dlaczego nie ma zajęć dla młodzieży (darmowych, w ECMEN, w JOK, w Mrowisku itp.).
Na plakacie opisującym Dzień Kobiet nie ma wzmianki o striptizie. Czy w takim razie nie powinno się sprawdzać wieku osób przez wejściem? To miasto kulturowo upada, polityka rządzi wszystkim, młodzież nie ma miejsca, gdzie może się doskonalić, mieszkania osiągają zawrotne ceny, niebawem zostaną tu tylko ci z wymienionych wyżej Klubu Seniora itp.
Lubię to! 21
Artur
Arturniezgodny23 marca o 14:24
No jeśli były tam osoby nieletnie to tylko pogratulować szerzenia takiej kultury i tak lekkodusznego podejścia do sprawy. Ale skoro radnej nie odpowiadał jedynie brak alkoholu w późnych godzinach...
Lubię to! 11
kobieta
kobietaArtur23 marca o 14:56
samotną kobietę może i bawi taki widok, ale nie wszystkim paniom brakuje widoku półnagiego mężczyzny
Lubię to! 6
Doświadczony
DoświadczonyArtur30 marca o 22:01
Do "kobiety"
Jak powszechnie wiadomo, niesamotnym kobietom brakuje widoku pomidorowej na gazie i sterty brudnych gaci...tylko ty samotne nie wiedzą co w życiu ważne!!
Lubię to! 0
jaś
jaś23 marca o 11:20
striptiz to jest sztuka , jest formą przekazu , ale aby to zrozumieć trzeba mieć trochę wyobraźni.
Lubię to! 6
Ciotka Kultura
Ciotka Kulturajaś23 marca o 12:00
Chyba sztuka pokazu :))
Lubię to! 5
kultura?
kultura?jaś23 marca o 12:39
Ty, FASOLA, sex też jest dla Ciebie sztuką? Uprawiaj, tą swoją "sztukę" w prywatnych domach rozpusty, a w publicznych instytucjach finansowanych z publicznych pieniędzy.
Lubię to! 11
o
o23 marca o 11:17
o
Lubię to! 0
Ona
Ona23 marca o 10:55
Super widać że Burmistrz nie jest jakimś snobem i ma dystans. A komu było szkoda 50 zł to teraz szuka dziury w całym i żal poślady spina 😳
Lubię to! 12
szok
szok23 marca o 10:51
panaburmistrzowe radne mają nowe standardy etyczne? a cóż na to księża?
Lubię to! 13
Captain Jack
Captain Jackszok23 marca o 23:25
Oni mają podobne imprezy
Lubię to! 1
Janina
Janina23 marca o 10:41
Postuluję zwolnienie pracowników odpowiedzialnych za tę imprezę, mieszkam w Jaworze od ponad 40 lat i czegoś takiego nie pamiętam. Jest mi po prostu wstyd, ze w moim mieście organizuje się takie imprezy.
Lubię to! 20
zbulwersowana
zbulwersowanaJanina23 marca o 12:41
Nowa władza, nowe standardy kultury. Ale jakimi ludźmi burmistrz się obstawia, taką kulturę w mieście i urzędzie mamy.
Lubię to! 17
artek
artekJanina23 marca o 15:19
juz wystarczającą liczbę pracowników zwolniono bo rzekomo burmistrz czuł zagrożenie albo widocznie pracownicy zbyt wiele wiedzieli o jego występkach
Lubię to! 5
Ogrodnik
OgrodnikJanina30 marca o 12:26
Niestety to nie zmyje hańby... Postuluję zwolnić wszystkich mieszkańców, miasto wyburzyć i na jego miejscu zasadzić rdest !!!!
Lubię to! 0
strzegomianka
strzegomiankaOgrodnik30 marca o 18:06
albo włączyć Jawor do powiatu świdnickiego i zatrudnić tu strzegomian i świdniczan
Lubię to! 1
Ogrodnik
OgrodnikOgrodnik30 marca o 23:39
Do "Strzegomianki"
No to, to już by było niehumanitarne :)
Lubię to! 0
Reklama
Jaworek
Jaworek23 marca o 10:09
Czy w naszym Kraju wyznajemy Islam ???
Panie Detyna to nie Muzułmanizm każdy ma prawo do zabawy nie przesadzajcie z tymi zakazami mógł Pan tam zaprosić Księdza może było by dobrze pana zdaniem jak by się wszyscy modlili ???
Lubię to! 11
Macho
MachoJaworek23 marca o 11:51
Jak już to nie "Muzułmanizm", tylko Islam. Po drugie, to lewica sprowadza muzułmanów do Europy.
Lubię to! 16
Jaworek
Jaworek23 marca o 09:59
Panie Detyna nie ma w panu żadnego poczucia Humoru
Z tego co widzę wolał by pan aby na tą imprezę zaprosić Księdza i się tylko modlić jak panu nie pasują imprezy Kulturalne polecam Islam tam są inne wartości
Lubię to! 16
AK 47
AK 4723 marca o 09:39
Panie Detyna , i wy chcecie rządzić miastem?Czy nie ma w mieście naprawdę większych problemów??Zawsze głosowałem na prawicę , ale na prawicę NORMALNĄ , a nie zdominowaną przez fundamentalistów kościelnych.Dobrze ,że pokazaliście ten film.Wyłania się z niego prawdziwy obraz tego czym zajmuje się i w przyszłości zajmować się będzie tzw. Jaworska Prawica. Wstyd.
Lubię to! 17
jwrsk
jwrskAK 4725 marca o 14:21
Ci co teraz rządzą wcale nie są lepsi. Jak czytam albo słyszę, że ,, Jawor się rozwija", to zastanawiam się w którą stronę. Mercedes i dworzec kolejowy, to nie zasługa obecnej ,,ekipki rządzącej", choć sobie to przypisują. Jeżeli już, to w maleńkim procencie. Dobrze, że jest chociaż darmowa komunikacja, tylko czy na pewno darmowa. Dobrze, że jest, ale wszyscy za to zapłacimy, bo na świecie nie ma nic darmo. A nie słychać było, żeby jakieś dodatkowe pieniądze w tym celu pozyskano. Więc pewnie trzeba będzie zabrać np. oświacie, żeby zrealizować rzuconą bez zastanowienia obietnicę. Fajnie się mówi, że poprzednia ekipa czy ekipy nic nie zrobiły. Choćby ECMEN i jego otoczenie, park miejski, Kościół Pokoju, płyta Rynku, wyremontowana szkoła podstawowa nr 5 i nr 1, wyremontowane przedszkola, część nowych kamienic w Rynku, ulice wokół Rynku, budynek mieszkalny na przeciwko starostwa, przebudowany hotel robotniczy na mieszkania, remont Jawornika no i oczywiście place zabaw i skwery, które kiedyś też powstawały. Może to i mało, pewnie, że mogło być więcej, ale to teraz prawie nic nie ma. Brudno, śmierdząco, wszędzie kolesiostwo i pomiatanie ludźmi. Sprawy w sądach pracy. Co z kanalizacją, siecią wodociągową, oczyszczalnią ścieków, mieszkaniami dla niezamożnych Jaworzan i ciepłownictwem, za które poprzedni burmistrz miał podobno nie wychodzić z prokuratury. Za to podwyżki i wody i ciepła. Nie ma nowych żłobków i przedszkoli, choć łatwo o pieniądze na ich tworzenie. Wystarczy przejść przez Jawor, to można zobaczyć ten ,,cudowny jego rozwój" z którego coraz więcej ludzi ucieka. Niedługo wybory, wiec może zagłosować na kogoś innego, nowego ze świeżym spojrzeniem. Na pewno zaraz będzie pełno negatywnych komentarzy, ale ci co będą je pisali niech się najpierw zastanowią, czy nie mam racji.
Lubię to! 5
sceptyk
sceptykjwrsk31 marca o 10:52
Pytasz co z wodociągami, kanalizacją i oczyszczalnią? A to, że realizuje się projekt ich modernizacji o wartości 86 milionów złotych! Przedszkola - powstała filia Przedszkola nr 4 na Przyrzeczu z 3 nowymi grupami. Żłobek - nowy, prywatny żłobek przy Pilsudskiego, ktory oczywiście dostaję dotację z miasta na działalność! Termomodernizacja Sp nr 4 i przychodni na Moniuszki na finiszu, rozpoczyna się termomodernizacja MOPSu - to tylko niektóre zmiany w mieście. O Mercedesie i nowych skwerach nie wspominając...
Lubię to! 0
Misia Pisia
Misia Pisiajwrsk31 marca o 14:51
To sobie pofantazjowałeś. Mercedes to zasługa Morawieckiego. To nie burmistrz, a rząd z p.Morawieckim negocjowali warunki. Niemiecki koncern Daimler dostanie od polskiego rządu grant w wysokości 18,7 mln euro (81 mln zł). http://wyborcza.pl/1,155287,21095908,wicepremier-morawiecki-przyznal-prawie-19-mln-euro-dotacji-na.html
Lubię to! 1
mieszkaniec
mieszkaniec23 marca o 09:16
żenada biletowana impreza czy z tych biletów by na to starczyło ciekawe. zamowmy impreze za takie pieniadze z tym poczestunkiem i zobaczymy co ecmen nam zaproponuje
Lubię to! 13
mieszkaniec
mieszkaniec23 marca o 09:12
pan przewodniczacy rady kiedy był na swoim okregu wyborzcym .Przed wyborami obiecanki cacanki stołek jest wyborcy już nie .Panie Danielu zmien pan okreg w następnych wyborach bo u nas juz pan nie dostanie głosów zbyt wiele.
Lubię to! 22
Ilona
Ilona23 marca o 09:03
Dlaczego wstydzicie się swoich przynależności partyknch. PO i SLD ma władzę i to jest prawda.
Lubię to! 18
Jaworzanin
Jaworzanin23 marca o 09:01
Wstyd mi ze mamy taką władzę przez małe w. Kompletne nic.
Lubię to! 11
Arek
Arek23 marca o 08:28
Za występ tych radnych i ich szefa nie zapłaciłbym a z moich podatków panie krzykaczki się bawily. PO i SLD razem wstyd.
Lubię to! 21
Zdrowy rozsądek
Zdrowy rozsądek23 marca o 06:16
Na sali podczas tej imprezy było ok. 100 osób więc szybko kalkulujac 100 x 50 zł/bilet = 5000 zł. (jeśli wszyscy zapłacili, a wiemy jak jest w rzeczywistości w takich sytuacjach). Występ grupy "tanecznej" czyli mistrzów Polski to wg cennika na stronach firm które organizują tego typu zabawy koszt ok. 8. 000 zł wzwyż i nie ma górnej granicy. Do tego sala z pełną obsługą ok. 10.000, wyżywienie następnych kilka tysięcy, zaangażowanie pracowników Jok, Ecmen i ratusza przed imprezą i w trakcie kolejne znaczne, znaczne trudne do wyliczenia wydatki. SZKODA. Dni Jawora organizowane ogromem sił organizacji pozarządowych w formie wolontariatu, aby było taniej, a tutaj środki które uciekają między palcami na tancerzy zewnątrz dla wąskiej grupy odbiorców.
Lubię to! 27
autor
autorZdrowy rozsądek23 marca o 09:27
Lekko 30% gości była za darmo, podobnie jak chodzą do JOKU, Muzeum itp. Powinna być pokazana faktura i cały koszt tej imprezy!!!
Lubię to! 20
fan darmoszki
fan darmoszkiautor23 marca o 15:35
ale jak to za darmo? przecież już w 2015 na początku kadencji ogłosili, że "za darmo" już nie będzie
http://jawor24h.pl/wszyscy-placa-za-bilety,5672,a.html
Lubię to! 3
Jaworzanin
Jaworzanin23 marca o 00:21
Radne przekrzykują się jedna przez drugą. Pawlinow też jakiś nieokrzesany, nadpobudliwy.
Lubię to! 25
Reklama
Gienerał
Gienerał23 marca o 00:02
cóż za dewiacja społeczna kobiety,nauczycielki matki dzieciom na stanowiskach i zdjęcia z długim czarnym przed oczami
Lubię to! 22
Szczery
SzczeryGienerał30 marca o 19:01
Trzeba to powiedzieć jasno, te atrakcje zarezerwowane są od zawsze dla mężczyzn, nauczycieli, ojców dzieciom na stanowiskach i zdjęcia z wielkimi balonami przed oczami.
Jednym słowem : baby do garów !!!
Lubię to! 0
Captain Jack
Captain Jack22 marca o 23:49
dawać film z czarnym zwisem bijącym po twarzach
Lubię to! 13
artek
artek22 marca o 22:51
czy wymiana 80% kadry joku miała rowniez wpływ na cudowne wzbogacenie ecmena i joku? długi rosna w szybkim tempie a wydatki na swieto chleba przekroczyly juz ponad 100 tys
Lubię to! 18
Śmiechłam :D
Śmiechłam :D22 marca o 22:44
Pani kierownik przychodni to tylko popcornu brakuje :p
Lubię to! 6
Ada
Ada22 marca o 22:42
żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy Jawora apeluję nie głosujcie więcej na obecnych radnych!!!!!!!!!!!!! po obejrzeniu tego filmiku zwracam się z tą propozycją.
Lubię to! 12
Wyborca
WyborcaAda23 marca o 23:43
Też byśmy chcieli obejrzeć by myć się do tego odnieść przy wyborach
Lubię to! 0
Wsciekla
WscieklaAda24 marca o 12:34
.
Lubię to! 0
artek
artek22 marca o 22:36
Ach ten nasz burmistrz lubi byc w centrum uwagi, uwage mieszkancow przed wyborami przykuje tez fakt ze pan burmistrz jest tak charyzmatyczny ze musi borykać sie ze sprawami w sądzie za mobbing pracownikow.
Lubię to! 22
Wierzący
Wierzący22 marca o 22:23
Nauczycielki z podstawówki w tym katechetka z 5-ki. Nie chciałbym żeby taka pani uczyła moje dziecko religii.
Lubię to! 17
Pruderyjny
PruderyjnyWierzący30 marca o 22:04
To oczywiste, religii powinni uczyć księża mający duże doświadczenia z dziećmi...
Lubię to! 0
:)
:)22 marca o 21:20
Najgłośniej w radzie krzyczały te samotne/ wyposzczone :) Dlatego piszczały na imprezie, jak zobaczyły gołego chłopa :D
Lubię to! 21
8 marca
8 marca22 marca o 20:54
Prawi się, delikatnie mowiac, osmieszyli. To, rzeczywiscie, chyba zazdrosc przez nich przemawiala.... Dziękuję, Pani Jadwigo, za głos rozsądku. Trafnie Pani skwitowała smieszne zarzuty radnego Detyny. Byłam tam, wszystkie Panie się dobrze bawiły. Nikt nikogo nie trzymał na siłę. Jeśli jakiejś kobiecie wiara nie pozwala na zabawę w czasie postu, to mogla wyjsc po czesci coachingowej. Nie wierzę, że kobiety zostały z powodu presji społecznej. Naprawdę nie widziałam zażenowania czy zawstydzenia na twarzy żadnej z kobiet . Rumieniec był, ale to z podekscytowania ! Dziękuję "lewicy' udany wieczór .
Lubię to! 20
Bolo
Bolo8 marca23 marca o 15:24
Jaka "lewica"? Uważaj bo zaraz Cię Iwański skarci.
Lubię to! 3
jaworsk
jaworsk8 marca24 marca o 17:16
Rzeczywiście ,,sztuka najwyższych lotów". Radni pana eb się popisali...i co do tego ma wiara.
Lubię to! 3
Widz
Widz22 marca o 20:36
Przewodniczący powinien trzymać porządek, a sam przerywa i daje przerywać tym krzykliwym kobietom z lewicy. Brak kultury.
Lubię to! 17
jaworzanin
jaworzaninWidz23 marca o 14:37
brak kultury niestety, inne zdanie miałem o tym człowieku
Lubię to! 10
Reklama
Emerytowana nauczycielka
Emerytowana nauczycielka22 marca o 20:29
Gdzie można zobaczyć te "pokazy" i czy wszyscy uczestnicy przed prezentacją wdzięków tych panów mieli wiedzę czym raczyć będą organizatorzy ich oczy? Proszę o kalkulację kosztów tej imprezy i odpowiedź ile środków publicznych zamiast zostać przekazanych np. na opiekę nad zwierzętami, kolonie dla biednych dzieci, jaworski sport itd. zostało wydanych na tą imprezę? Ja się nie zgadzam na takie marnowanie publicznych pieniędzy.
Lubię to! 23
Bolo
Bolo22 marca o 20:26
Jakie oburzenie na słowa, że lewica rządzi miastem. Aż się Ewela żachnęła.
Lubię to! 18
Lolo
LoloBolo23 marca o 20:50
Panie Detyna wez sie Pan do jakiejs pracy bo kabaret uzadzasz a to nie miejsce na takie wystepy.
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.