X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FILM) Remont ulicy Cukrowniczej

Dziś (16.04) rozpoczął się drugi etap modernizacji ul. Cukrowniczej. Przedstawiamy stan nawierzchni remontowanej drogi oraz postęp prac przy budowie fabryki Mercedesa.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

solo
solo17 kwietnia 2018 o 18:27
To nie jest remont ale modenizacja istniejącego odcinka i tworzenie drugiego nowego pasa . Od kiedy remont 2 km drogi kosztuje 12 mln PLN? Oj redaktor nie rozumie technicznych spraw. Poniemieckie płyty zostaną usunięte i będzie drugi pas.
Kto udziela takich informacji - fakenevs
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.