Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FILM) Radny Olszewski pyta o basen

Podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Jaworze radny Grzegorz Olszewski zadał pytania związane z projektem przebudowy basenu letniego. Czy otrzymał satysfakcjonującą odpowiedź?

Reklama

Komentarze (13)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

molo
molo15 września o 20:33
za PO/PSL - swego czasu market Media Markt miał reklamę " nie dla *** czyli *** nie byli obsługiwani - jaki brak tolerancji
Lubię to! 0
Tralalala
Tralalala15 września o 09:20
Bara, bara, bara, riki, tiki, tak. Jeśli mnie rozumiesz, daj mi jakiś znak. Tralalala, tralala, riki,tiki tak...
Lubię to! 0
Alfa One
Alfa OneTralalala19 września o 15:39
Kadencję już Bera kończy swą
Najwyższy czas, aby zmienić go
Choć wielu jest takich, którzy chcą
Ja jedno wiem, że to będzie Kowalczyk!
Lubię to! 0
bolo
bolo14 września o 19:02
towarzyszu Olszewski. Basen zlikwidował Urbański , były burmistrz i lider ugrupowania z którego Pan teraz startuje , czyli; porozumienie czegoś tam.Decyzją ,nas jaworzan basen ma być wyremontowany i unowocześniony.Tak przynajmniej chce znakomita wiekszość jaworzan. Ale jak zwykle znajdą się wiecznie jęczący i płaczący.Mam nadzieję ,że Pan do nich nie należy.
Lubię to! 0
laik
laik14 września o 10:58
burmistrz chce rozmawiać o śrubkach a nie odpowiedział na proste pytanie radnego o sposobie zasilania niecek
Lubię to! 9
iga
iga14 września o 10:32
Udowodniono , ze PiS płaci za trollowanie w sieci na ich rzecz !!!
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-w-kampanii-prezydenckiej-w-2015-r-uzywal-botow/682pbls
Lubię to! 5
gregor
gregor14 września o 10:24
Ile za kwotę basenu można by wyremontować dróg? Instalacji podziemnych? i innych pilniejszych rzeczy niż basen używany 2-3 miesiące w roku?
Lubię to! 14
bolo
bolo14 września o 09:34
11 września br wyłoniono ofertę firmy TECHBUD Sp.z o.o. w Opolu, która za niebagatelną kwotę 22.387.950, 58 zł brutto ma zrealizować zadanie" Przebudowa basenu letniego w Jaworze w ramach zadania "Basen Miejski" z terminem realizacji w przyszłej kadencji. Za tej kadencji tego nie zrealizowano. Jednym podpisem pod polityczną obiecanką burmistrz zadłużył naszą gminę i nas na kilkadziesiąt lat. Używany będzie basen 2-3 miesiące w roku, a utrzymywać ponosić koszty będzie trzeba cały rok, chyba ze bilet wstępu będzie 100 zł... Wątpię by z innych miast ktoś przyjeżdżał zwłaszcza, że dojazd słaby i parkingów brak... To jest skandal! Co wtedy jak koszty będą większe niż dochód? Prywatyzacja? Mam nadzieję, że nowy burmistrz zajmie się tą sprawą i ktoś za to odpowie.
Lubię to! 10
Wyborca
Wyborca13 września o 22:40
Odpowiadając nie patrzy się w stronę radnego tylko ucieka wzrokiem i po całej sali nim biega, to nie świadczy o nim dobrze.
Lubię to! 8
obserwator
obserwator13 września o 22:38
Buta, aż razi i nie przystoi. Jednak ona zawsze kroczy przed...... . Oby tak było.
Lubię to! 10
Wyborca
Wyborca13 września o 22:32
Nawet nie spojrzał burmistrz czy ktoś ma pytania tylko leciał dalej...
Lubię to! 5
Reklama
Wyborca
Wyborca13 września o 22:30
Basen za wszelką cenę. Gdyby zażądała firma 40 milionów to z racji wyborów zgodził by się, bo to w końcu nie jego pieniądze... Ale rozliczymy burmistrz już niedługo
Lubię to! 10
Płatnik
Płatnik13 września o 22:28
Ponad 22 miliony.... Takie inwestycje powinny przechodzić jednomyślnie a nie rękami wiernych klakierów...
Lubię to! 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.