Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince już 10 września

Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince odbędzie się już 10 września. Rozpoczęcie o godz. 13.00 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

W pielgrzymowaniu towarzyszyć nam będzie obraz Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowa w XX rocznicę koronacji przez św. Jana Pawła II, a podczas Mszy św. nastąpi akt ofiarowania pielgrzymów Niepokalanemu Sercu Maryi z racji 100- lecia objawień fatimskich.

Pielgrzymka przypomina o wartościach związanych ze szlakiem cysterskim, ale także jest dziełem, które wspomaga fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" opiekującą się małymi pacjentami Dziecięcej Kliniki Onkologicznej we Wrocławiu. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.