Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince

W niedzielę 10 września 2017 roku odbyła się piesza pielgrzymka na Kalwarię w Męcince. Pielgrzymom towarzyszyła Cudowna Ikona Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowskiego Sanktuarium. Podczas Mszy św. kazanie wygłosił ks. dr Bogusław Wolański.

Mszę św. na Kalwarii odprawił ks. dr Bogusław Wolański, proboszcz parafii w Olszynie, który poprowadził również modlitwę podczas Drogi Krzyżowej.

ks. dr Bogusław Wolański przed rozpoczęciem Drogi Krzyżowej na Kalwarię w Męcince:

Kazanie ks. dr Bogusława Wolańskiego na Kalwarii w Męcince:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.