Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Kurs samoobrony w Męcince rozpoczęty

W Męcince ruszył kurs samoobrony dla pań. Prowadzącym jest podinspektor Henryk Tonderys z wrocławskiego wydziału prewencji komendy wojewódzkiej policji we Wrocławiu, który jest także mistrzem świata karate shotokan.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

zbuntowany
zbuntowany27 marca o 11:42
Bardzo dobra inicjatywa. Wiedza przyda się każdemu. Każdy będzie zadowolony. Statystyka  Wydziału Prewencji KWP we Wrocławiu też urośnie...........:) Jestem tylko ciekawy, czy dożyję czasów, że coś normalnego, fajnego w zamyśle odbędzie się bez tej całej pomopy medialnej, jak to dzisiaj mówią PR.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.