Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Koniec z problemem niedoboru wody w Stanisławowie

Blisko cztery kilometry sieci wodociągowej budowanych jest obecnie na terenie sołectwa Stanisławów. Koszt inwestycji to ponad milion złotych.

Na realizację inwestycji samorząd pozyskał dofinansowanie z programu unijnego PROW 2014-2020 w wysokości 471 923 złotych.

Z problemem niedoboru wody mieszkańcy Stanisławowa borykali się od wielu lat. Tylko w 2018 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Męcince dowoziła mieszkańcom tego sołectwa wodę do celów socjalno-bytowych aż kilkadziesiąt razy.

Inwestycja budowy wodociągu poprawi standard życia mieszkańców nie tylko w dostępie do wody. Ważną kwestią jest także bezpieczeństwo w korzystaniu z wody pochodzącej z prywatnych studni. W wyniku budowy sieci mieszkańcy będą mieli dostęp do przebadanej bieżącej wody.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wiera
Wiera20 marca o 16:14
Całun Turyński zadziałał, dobra wiadomość
2 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 2
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.