Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FILM) Jaworscy duchowni na konferencji elektryków

Ks. dr Marek Kluwak z parafii pw. Andrzeja Ap. w Męcince, jaworzanin ks. Grzegorz Basara oraz dk. Patryk Zarzeczny z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze uczestniczyli w Konferencji Naukowej GPW, która odbyła się w Morawie w Gminie Strzegom.

Ks. dr Marek Kluwak przedstawił temat „Wpływ Kościoła Katolickiego na rozwój cywilizacji”, ks. Grzegorz Basara „Moralne aspekty wykorzystania źródeł energii”, a dk. Patryk Zarzeczny „Obraz Boży w ludzkiej energii duchowej”.

Sekretarzem Komitetu Naukowego jest jaworzanin dr inż. Maciej Gwoździewicz.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

sandra
sandra12 grudnia 2018 o 13:45
Klerykalizacja i ogłupainie ludzi schodzi coraz niżej 
4 Lubię to: 1
Super: 1
Ha ha: 2
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.