Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FILM) Jawor przystępuje do Związku Miast Polskich

Głosami EB Razem radni podjęli uchwałę o przystąpieniu miasta Jawor do Związku Miast Polskich. Wątpliwości w sprawie zgłaszał radny Grzegorz Olszewski.

Radny przedstawił jaką składkę będzie musiała uiszczać gmina, na co związek wydaje pieniądze oraz jakie są jego zadania - wśród nich m.in. wsparcie demokracji na Ukrainie. Ostatecznie uchwała przyjęta została przy 11 głosach za i 10 przeciw. Miasto w związku reprezentował będzie burmistrz.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanin23
jaworzanin23 9 marca o 11:47
Burmistrz będzie miał okazję troche pojeździć. Czy ludziska nie widzą tego kabaretu?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Autor
Autor7 marca o 23:24
Wydajemy kasę a Bera robi pijar i show
żenada
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Ania
Ania7 marca o 17:29
Dość tego rozdawnictwa
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.