Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FILM) II Jaworska Pajda Chleba

180 kolarzy stanęło na stracie II Jaworskiej Pajdy Chleba. W tym roku ścigano się na 34-kilometrowej małej Pajdzie lub na Duże Pajdzie liczącej 53 km.

Reklama

Komentarze (9)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

obserwator 3
obserwator 318 maja o 16:35
Szkoda pieniędzy na te burmistrzowe szopki.
Lubię to! 1
Hmm
Hmm17 maja o 17:29
Zgodnie z przepisami i 1 lipca 2018r. wynagrodzenia ludzi z wyborów i powołania mają ulec z mocy prawa obniżce o 20%. Ciekawe czy przewodniczący rady i rada wywiąże się z nałożonego na nich prawnego obowiązku obniżki wynagrodzenia burmistrzowi? Ciekawe też, czy komuś jednocześnie nie wzrośnie wynagrodzenie? http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/183142/Obnizka-na-wakacje--Rozporzadzenie-obnizajace-pensje-wlodarzom-samorzadowym-przyjete
Lubię to! 2
widz
widz17 maja o 11:48
kolarze dopisali , ale mieszkańców -widzów jak na lekarstwo.
Lubię to! 2
nieobecny
nieobecnywidz17 maja o 12:15
Niestety termin dla wielu pokrywał się z komuniami. Nielicznym udało się na chwilę wyrwać z kościoła :)
Lubię to! 2
on
onwidz18 maja o 07:13
mieszkańcy mają dość tego show ratusza... burmistrz podobnie jak Putin we wszystkim bierze udział i na wszystkim się zna.
Lubię to! 4
Andrzej z zawodu kierownik
Andrzej z zawodu kierownikon18 maja o 09:26
Ale Was to boli nieudaczna opozycjo.
Lubię to! 0
Lokalny patriota
Lokalny patriotaon18 maja o 14:17
Drogi Andrzeju z promocji miasta lub innego obsadzone przez ludzi burmistrza zapewne jesteś lub wierzysz w ten teatrzyk, ludzie widzą co się dzieje w gminie i te szopki odstawiane przez burmistrza pod publiczkę.
Lubię to! 2
autor
autor16 maja o 21:13
chyba telefonem kamerowane
Lubię to! 1
Admin
Admin16 maja o 15:23
Strasznie się tnie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.